W Stronę Ojca i no co ty Tato

Pobierz e-booka

Rozwód - i co dalej ?- pobierz

Raport o opiece wspónej - pobierz

W pigułce

1% dla wstroneojca.pl
Możesz przeznaczyć 1% swojego podatku na potrzeby portalu wstroneojca.pl przekazując go w deklaracji PIT dla Fundacji Akcja KRS 0000111522
 

Polecamy

Zamów nasz biuletyn
Opowiemy Twoją historię!

Już prawie rok temu zachęcaliśmy na no co ty Tato czytelników i sympatyków – Opowiedz nam swoją historię – aby podzielili się z nami swoimi doświadczeniami. Deklarowaliśmy, że będziemy udostępniali te historie mediom, które się do nas zgłaszają. Otrzymaliśmy wtedy kilka historii i większość z nich przekazaliśmy przy różnych okazjach różnym mediom. Nie mamy informacji zwrotnej, w jaki sposób z nich skorzystano. Niemniej jednak sądzimy, że przysłużyło się to sprawie a może pomogło też w konkretnych przypadkach. Dzisiaj podejmujemy akcję publikowania tych historii samodzielnie. Nie będziemy ujawniać publicznie danych osób, których te historie dotyczą.

Jeżeli jednak zgłoszą się do nas inne media, aby konkretny przypadek poznać i się nim zainteresować, będziemy z zachowaniem zasad poufności podawać dostępne nam dane aby zainteresowani autorzy mogli się z tymi osobami skontaktować i opisać ich historie. Oczywiście będziemy publikować tylko historie prawdziwe. Jak je będziemy weryfikować, to już będzie zależeć od przypadku. Ale prosimy autorów przysyłających dla Anonima swoje historie aby zadbali, żeby były one zgodne z rzeczywistością i żeby dało się je chociaż pobieżnie potwierdzić – na przykład skserowanym dokumentem źródłowym z zamazanymi danymi osobowymi.

Zastrzegamy sobie prawo do redakcji nadesłanych tekstów zapewniając, że nie będziemy zniekształcać historii. Specjalnie też dla tego cyklu powołaliśmy do życia nowego autora – Anonima. Swoją historię można wysłać na adres poczty elektronicznej Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 
1
Aktualności

 
Ojcowie i dzieci w Rozmowach w Toku
Aktualności
W związku z przygotowywanym przez nasza redakcję programem pod roboczym tytułem „Moi rodzice się rozwodzą”, bardzo zależy nam na kontakcie z dziećmi i ich ojcami. Chcemy porozmawiać o problemach, jakie towarzyszą zarówno dzieciom (młodzieży) jak i ich rodzicom w tej trudnej życiowej sytuacji.
Będę wdzięczna za pomoc i kontakt ze mną.

Justyna Hołój
Tel. 502-627-980
Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


 
Ojcostwo a testosteron
Aktualności
Badacze z Charles Drew University of Medicine and Science w Los Angeles, Uniwersytetu Harvarda oraz University of Nevada poprosili 126 mężczyzn w wieku 21-38 o wypełnienie kwestionariusza. Pobrali także próbki ich śliny - dla porównania poziomu męskich hormonów płciowych. Wśród badanych byli kawalerowie i żonaci - zarówno z dziećmi, jak i bezdzietni.Czytaj całość…
 
Winny małżonek ma także szanse na rozwód
Kontakty z Ex
Jeśli strona niewinna rozpadowi pożycia nie zgadza się na rozwód, to sąd odmawia jego orzeczenia. Małżonek, który jest wyłącznie winny rozstania, dostanie jednak rozwód, jeśli sprzeciw drugiej strony jest sprzeczny z zasadami współżycia społecznego, czyli godziwego postępowania. 
Czytaj całość…
 
Szczęście nie trwa wiecznie...
Aktualności
Ktoś kiedyś powiedział, że szczęście nie trwa wiecznie, jednak w najczarniejszym scenariuszu perspektywy mojego życia nie spodziewałem się jaki czeka mnie los.
Późną jesienią 2005 roku moja małżonka, po prawie siedmiu latach wspólnego życia odeszła.
Czytaj całość…
 
Spada jakość nasienia.
Aktualności
Polscy mężczyźni prowadzą tak niezdrowy tryb życia, że zaledwie co szósty, siódmy nadaje się na dawcę nasienia. Dlatego nasze kliniki leczenia niepłodności coraz częściej sprowadzają spermę z innych krajów. Dzisiaj zapłodnienia in vitro nikogo już nie dziwią.

Czytaj całość…
 
Dyskryminacja mężczyzn nie tylko w sądach
Aktualności

Firma bukmacherska Star-Typ Sport faworyzuje kobiety. W łódzkim oddziale nie chce zatrudniać mężczyzn, bo... przegrywają pieniądze w zakładach. "Na drzwiach zauważyłem kartkę z napisem "Oferta pracy". 
Czytaj całość…
 
Pikieta w Lublinie
Aktualności
"Ojcowie z Trojmiasta", jako główny organizator oraz Centrum Praw Ojca i Dziecka z Warszawy, Podlaskie Stowarzyszenie Obrony Praw Ojca, Fundacja na Rzecz Poszanowania Praw Dziecka i Rodziny - "Ojcowie ze Śląska" i inni,...
Czytaj całość…
 
Zaprzeczenie ojcostwa.
Kontakt z dzieckiem
Zaczęło się od kłótni. Andrzej usłyszał, że ukochany Adrianek nie jest jego. Że Anna chce być z kimś innym i że zabiera dziecko. Nie mógł uwierzyć. Problem w tym, że kobieta nie tylko podpisała oświadczenie, ale zgodziła się na badanie DNA. Jej słowa się potwierdziły.
Czytaj całość…
 
BARDZO KOCHAM SWOJEGO TATĘ I CHCE Z NIM MIESZKAĆ!!
Rozwody
BARDZO KOCHAM SWOJEGO TATĘ I CHCE Z NIM MIESZKAĆ!! ALE MATKA NIE POZWALA MI NA TO! WIEM JUŻ O SPRAWIE W SĄDZIE, KTÓRA TATO PROWADZI, BY MNIE OD MATKI ZABRAć!! LECZ SAMI WIECIE, ŻE OJCOWIE NIE MAJA SZANS!!..
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 31 32 33 34 35 36 37 38 39 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 667 - 684 z 693

Logowanie

Login

Hasło

Remember me?
Zapomniane hasło?
Załóż konto

Tatusiowe menu

Nasze Forum
Weekendowy Tata
Czy nasze państwo realnie wspiera równouprawnienie w życiu rodzinnym?
 


UEDotacja
  Kwota [PLN]Ostatnio nadesłane:


24.03.2018.