W Stronę Ojca i no co ty Tato

Pobierz e-booka

Rozwód - i co dalej ?- pobierz

Raport o opiece wspónej - pobierz

W pigułce

1% dla wstroneojca.pl
Możesz przeznaczyć 1% swojego podatku na potrzeby portalu wstroneojca.pl przekazując go w deklaracji PIT dla Fundacji Akcja KRS 0000111522
 

Polecamy

Zamów nasz biuletyn
Opowiemy Twoją historię!

Już prawie rok temu zachęcaliśmy na no co ty Tato czytelników i sympatyków – Opowiedz nam swoją historię – aby podzielili się z nami swoimi doświadczeniami. Deklarowaliśmy, że będziemy udostępniali te historie mediom, które się do nas zgłaszają. Otrzymaliśmy wtedy kilka historii i większość z nich przekazaliśmy przy różnych okazjach różnym mediom. Nie mamy informacji zwrotnej, w jaki sposób z nich skorzystano. Niemniej jednak sądzimy, że przysłużyło się to sprawie a może pomogło też w konkretnych przypadkach. Dzisiaj podejmujemy akcję publikowania tych historii samodzielnie. Nie będziemy ujawniać publicznie danych osób, których te historie dotyczą.

Jeżeli jednak zgłoszą się do nas inne media, aby konkretny przypadek poznać i się nim zainteresować, będziemy z zachowaniem zasad poufności podawać dostępne nam dane aby zainteresowani autorzy mogli się z tymi osobami skontaktować i opisać ich historie. Oczywiście będziemy publikować tylko historie prawdziwe. Jak je będziemy weryfikować, to już będzie zależeć od przypadku. Ale prosimy autorów przysyłających dla Anonima swoje historie aby zadbali, żeby były one zgodne z rzeczywistością i żeby dało się je chociaż pobieżnie potwierdzić – na przykład skserowanym dokumentem źródłowym z zamazanymi danymi osobowymi.

Zastrzegamy sobie prawo do redakcji nadesłanych tekstów zapewniając, że nie będziemy zniekształcać historii. Specjalnie też dla tego cyklu powołaliśmy do życia nowego autora – Anonima. Swoją historię można wysłać na adres poczty elektronicznej Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 
UWAGA! Warsztaty
Aktualności

W ramach projektu “Lepiej rozmawiać – wspieranie więzi rodzinnych w sytuacji konfliktu lub rozstania” Centrum Mediacji Partners Polska organizuje warsztaty dla rodziców w sytuacji okołorozwodowej lub konflikcie rodzinnym w kilkunastu miastach Polski.

Czytaj całość…
 
Jak będziesz niegrzeczny, zrobię z ciebie pedofila
Aktualności
"Odsuwanie ojca od dziecka zaczyna się jeszcze w trakcie małżeństwa, żona coraz częściej znajduje powody, żeby wyjeżdżać z dzieckiem do matki. Sama wyjeżdża na wakacje. Nawet nie zdążysz się zorientować, kiedy nagle zostajesz na lodzie" - mówi Robert Kucharski.

Czytaj całość…
 
Dziecko czeka, sąd wypoczywa
Aktualności
Trzynastomiesięczna, porzucona przez matkę dziewczynka tuła się między szpitalem, pogotowiem opiekuńczym i rodziną zastępczą. Chętnych do jej adopcji nie brakuje. Ale nie mogą wziąć małej, bo ta nie ma imienia i nazwiska - pisze "Dziennik Łódzki".
Czytaj całość…
 
Otyłość dzieci - poważny problem
Aktualności

Pokolenie naszych dzieci będzie pierwszym, które będzie żyć krócej od nas. Możemy jeszcze temu zaradzić, choć to niełatwe zadanie.

Czytaj całość…
 
Małżeństwo na okres próbny.
Aktualności
Gabriele Pauli - polityk chadeckiej (!) partii CSU zaproponowała model małżeństwa na próbę. Okres próbny miałby trwać 7 lat. Po tym okresie małżonkowie mogliby się łatwo rozstać - bez skomplikowanej procedury rozwodowej. Pauli tłumaczy, że wiele małżeństw jest czystą fikcją.
 
Jak internet zakpił sobie z ludzi.
Aktualności
Małżeństwo, które przez dłuższy czas rozmawiało ze sobą na internetowym czacie rozwodzi się. Powód? Przekonanie, że rozmawiają z kimś zupełnie innym - pisze "The Daily Telegraph".

Czytaj całość…
 
Dyskryminacja mężczyzn
Aktualności

Będąc pedagogiem, przez pewien czas nie mogłem znaleźć pracy. Zacząłem dzwonić po ogłoszeniach, szukając pracy jako opiekun do dziecka. Nagminnie spotykałem się z odmową. A argument był jeden - szukam kobiety... Wiadomo, jeśli facet chce zająć się dzieckiem, na pewno jest...

Czytaj całość…
 
Japonia walczy z marginalizacją roli ojca
Aktualności
Japonia walczy z marginalizacją roli ojca w tym kraju, proponując mężczyznom quiz z zagadnień związanych z wychowaniem dzieci.
Czytaj całość…
 
Mężczyzna jak kobieta
Aktualności
Mężczyźni martwią się swoim wyglądem, chcą mieć dzieci i gardzą przygodami na jedną noc. Według badań magazynu GQ, tacy sa właśnie współcześni mężczyźni.
Czytaj całość…
 
Będą walczyć o dziecko
Aktualności
Whitney Houston kontra Bobby Brown.
Bobby Brown szykuje się do walki z Whitney Houston. Batalia odbędzie się w sądzie, a dotyczyć będzie prawa do opieki nad córką artystów.
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 31 32 33 34 35 36 37 38 39 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 649 - 666 z 693

Logowanie

Login

Hasło

Remember me?
Zapomniane hasło?
Załóż konto

Tatusiowe menu

Nasze Forum
Weekendowy Tata
Czy nasze państwo realnie wspiera równouprawnienie w życiu rodzinnym?
 


UEDotacja
  Kwota [PLN]Ostatnio nadesłane:

Odwiedza nas 1 gość
23.03.2018.