W Stronę Ojca i no co ty Tato

Pobierz e-booka

Rozwód - i co dalej ?- pobierz

Raport o opiece wspónej - pobierz

W pigułce

1% dla wstroneojca.pl
Możesz przeznaczyć 1% swojego podatku na potrzeby portalu wstroneojca.pl przekazując go w deklaracji PIT dla Fundacji Akcja KRS 0000111522
 

Polecamy

Zamów nasz biuletyn
Opowiemy Twoją historię!

Już prawie rok temu zachęcaliśmy na no co ty Tato czytelników i sympatyków – Opowiedz nam swoją historię – aby podzielili się z nami swoimi doświadczeniami. Deklarowaliśmy, że będziemy udostępniali te historie mediom, które się do nas zgłaszają. Otrzymaliśmy wtedy kilka historii i większość z nich przekazaliśmy przy różnych okazjach różnym mediom. Nie mamy informacji zwrotnej, w jaki sposób z nich skorzystano. Niemniej jednak sądzimy, że przysłużyło się to sprawie a może pomogło też w konkretnych przypadkach. Dzisiaj podejmujemy akcję publikowania tych historii samodzielnie. Nie będziemy ujawniać publicznie danych osób, których te historie dotyczą.

Jeżeli jednak zgłoszą się do nas inne media, aby konkretny przypadek poznać i się nim zainteresować, będziemy z zachowaniem zasad poufności podawać dostępne nam dane aby zainteresowani autorzy mogli się z tymi osobami skontaktować i opisać ich historie. Oczywiście będziemy publikować tylko historie prawdziwe. Jak je będziemy weryfikować, to już będzie zależeć od przypadku. Ale prosimy autorów przysyłających dla Anonima swoje historie aby zadbali, żeby były one zgodne z rzeczywistością i żeby dało się je chociaż pobieżnie potwierdzić – na przykład skserowanym dokumentem źródłowym z zamazanymi danymi osobowymi.

Zastrzegamy sobie prawo do redakcji nadesłanych tekstów zapewniając, że nie będziemy zniekształcać historii. Specjalnie też dla tego cyklu powołaliśmy do życia nowego autora – Anonima. Swoją historię można wysłać na adres poczty elektronicznej Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 
Propozycje zmian KRiO
PRAWO/Publikacje
Fundacja Akcja i Stowarzyszenie Centrum Praw Ojca i Dziecka przesłało Rzecznikowi Praw Obywatelskich opinię na temat planowanej nowelizacj KRiO i innych ustaw z nim związanych.
Czytaj całość…
 
1000 użytkowników !!!
Aktualności
Właśnie zarejestrował się tysięczny użytkownik portalu wstroneojca.pl !Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie naszą inicjatywą i rejestrację. Chciałbym z tej okazji przedstawić Wam statystyki odwiedzalności naszych stron www i kilka faktów dotyczących naszego funkcjonowania.
Czytaj całość…
 
Panowie, co Wy pieprzycie o WALCE, HONORZE?!
Aktualności
Jestem ojcem, który od prawie trzech lat sam wychowuje prawie 13-sto letniego syna, a wyrokiem sądu od kwietnia 2007.Trochę się rozpisze ale to konieczne. Miałem firmę w branży instalacyjnej. Dorabiałem się od zera, Żona kończyła uczelnię pedagogiczną. Urodził się syn, potem dalsze studia AWF.


Czytaj całość…
 
Szwedzi nie chcą widzieć tradycyjnej rodziny
Aktualności

Czerwone serce przebite strzałą. Nad sercem słowa: „Zachowaj małżeństwo”. Pod sercem: „Mama, tata, dziecko”. Takie billboardy pojawiły się ostatnio na sztokholmskich stacjach metra i w autobusach. Wydawałoby się niewinny przekaz wywołał jednak ostre protesty.

Czytaj całość…
 
Top temat: Ojcowie zaczynają wygrywać w sądach
Aktualności
Z wielkim zaskoczeniem i zadowoleniem przeczytałem w bezpłatnym dzienniku "Metro:
" TOP TEMAT: Ojcowie zaczynają wygrywać w sądach. Ojcowie coraz częściej wygrywają w sądach sprawy o prawo do opieki nad dziećmi. Czy to dobry trend, czy tylko nowa moda?" 
Czytaj całość…
 
Adopcja bez zgody ojca, ale z jego udziałem
Kontakt z dzieckiem

Ojciec dziecka, które ma być adoptowane, nawet jeśli został pozbawiony władzy rodzicielskiej, ma zawsze prawo do wzięcia udziału w sprawie o adopcję jako uczestnik postępowania.

Czytaj całość…
 
Ciągle w butach, lecz już bez prawa jazdy
Alimenty
Szacuje się, że z obowiązku alimentacyjnego nie wywiązuje się obecnie 300 000 alimenciarzy. Od 1 czerwca 2005 już 7010 osób uchylających się od płacenia dokumentów straciło prawo jazdy.

Czytaj całość…
 
Wybory 2007
Aktualności
Drodzy sympatycy portalu wstroneojca.pl! W imieniu Pana Marka Borkowskiego dziękuję wszystkim sympatykom www.wstroneojca.pl, za poparcie jego kandydatury na posła RP.
Czytaj całość…
 
Bezpłatne Warsztaty dla ojców
Aktualności
Poradnia Dzieci i Młodzieży Stowarzyszenia Dobrej Nadziei Zaprasza na BEZPŁATNE WARSZTATY DLA DZIECKA I TATY Warsztaty są przeznaczone dla ojców oraz dzieci w wieku 3-6 lat i składają się z pięciu zajęć.

Czytaj całość…
 
Bezpłatna Pomoc Prawna w Polsce
Porady Prawne
BEZPŁATNA POMOC PRAWNA
(informacje aktualne na sierpień 2006)

Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 31 32 33 34 35 36 37 38 39 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 631 - 648 z 693

Logowanie

Login

Hasło

Remember me?
Zapomniane hasło?
Załóż konto

Tatusiowe menu

Nasze Forum
Weekendowy Tata
Czy nasze państwo realnie wspiera równouprawnienie w życiu rodzinnym?
 


UEDotacja
  Kwota [PLN]Ostatnio nadesłane:

Odwiedza nas 1 gość
23.03.2018.