W Stronę Ojca i no co ty Tato

Pobierz e-booka

Rozwód - i co dalej ?- pobierz

Raport o opiece wspónej - pobierz

W pigułce

1% dla wstroneojca.pl
Możesz przeznaczyć 1% swojego podatku na potrzeby portalu wstroneojca.pl przekazując go w deklaracji PIT dla Fundacji Akcja KRS 0000111522
 

Polecamy

Zamów nasz biuletyn
Opowiemy Twoją historię!

Już prawie rok temu zachęcaliśmy na no co ty Tato czytelników i sympatyków – Opowiedz nam swoją historię – aby podzielili się z nami swoimi doświadczeniami. Deklarowaliśmy, że będziemy udostępniali te historie mediom, które się do nas zgłaszają. Otrzymaliśmy wtedy kilka historii i większość z nich przekazaliśmy przy różnych okazjach różnym mediom. Nie mamy informacji zwrotnej, w jaki sposób z nich skorzystano. Niemniej jednak sądzimy, że przysłużyło się to sprawie a może pomogło też w konkretnych przypadkach. Dzisiaj podejmujemy akcję publikowania tych historii samodzielnie. Nie będziemy ujawniać publicznie danych osób, których te historie dotyczą.

Jeżeli jednak zgłoszą się do nas inne media, aby konkretny przypadek poznać i się nim zainteresować, będziemy z zachowaniem zasad poufności podawać dostępne nam dane aby zainteresowani autorzy mogli się z tymi osobami skontaktować i opisać ich historie. Oczywiście będziemy publikować tylko historie prawdziwe. Jak je będziemy weryfikować, to już będzie zależeć od przypadku. Ale prosimy autorów przysyłających dla Anonima swoje historie aby zadbali, żeby były one zgodne z rzeczywistością i żeby dało się je chociaż pobieżnie potwierdzić – na przykład skserowanym dokumentem źródłowym z zamazanymi danymi osobowymi.

Zastrzegamy sobie prawo do redakcji nadesłanych tekstów zapewniając, że nie będziemy zniekształcać historii. Specjalnie też dla tego cyklu powołaliśmy do życia nowego autora – Anonima. Swoją historię można wysłać na adres poczty elektronicznej Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 
Prawo do adopcji przez pary homoseksualne coraz bliżej?
Aktualności
Elementarz o gejach i lesbijkach może stac się lekturą szkolną.
- Jak wygląda seks lesbijski i gejowski? Jak powiedzieć rodzicom, że jestem gejem? Jak zachować się wobec kolegi geja? - to tytuły kilku rozdziałów z "Tęczowego elementarza" Roberta Biedronia. 
Czytaj całość…
 
PO chce obciąć emerytury mężczyznom i podwyższyć kobietom
Aktualności
Polki nie mogą mieć głodowych emerytur. A na pewno mniej na nie odłożą, bo mniej zarabiają, a poza tym rodzą dzieci - tłumaczy PO. Dlatego rząd chce obciąć emerytury mężczyznom i podwyższyć kobietom - informuje "Gazeta Wyborcza".
Czytaj całość…
 
Paszport a alimenty
Kontakt z dzieckiem
Nie można żądać pozbawienia paszportu tylko dlatego, że zobowiązany do płacenia alimentów zamierza na dłużej lub na stałe wyjechać za granicę. O tym, kiedy można obywatela pozbawić dokumentu uprawniającego do przekroczenia granicy albo odmówić wydania go,

Czytaj całość…
 
"Powrót taty"
Aktualności
Gazeta Wyborcza proponujemy narodową terapię "Powrót taty"
Sondaż "GW": Ukochana matka Polka, ojciec nieobecny. Zaczynamy rzecz poważną i delikatną - rozmowę o nieobecności ojca, jego zanikaniu w życiu rodzinnym, braku więzi z własnymi dziećmi. Czy już nie potrzebujemy ojców?
Czytaj całość…
 
On ukarał córkę, a jego - sąd
Kontakt z dzieckiem
Karać - nie dobrze, nie karać - też nie dobrze. Musiała napisać: "jestem złodziejką". Tak ojciec ukarał córkę za kradzież wisiorka młodszej siostrze. Jego ukarał sąd - 2280 euro za nadużycie środków wychowawczych.
Czytaj całość…
 
Jesteś fajnym facetem?
Aktualności
Świetnie urodzić się przystojniakiem, ale jeżeli to nie jest twój przypadek, nic straconego. Dla kobiet twoja uroda nie ma aż tak wielkiego znaczenia. Chcą jednak, żebyś był fajnym facetem, więc nie możesz się tak do końca wyluzować.
Czytaj całość…
 
Bo w domu było brudno
Aktualności
Sąd może zamknąć dziecko w sierocińcu z absurdalnych przyczyn. Trzeba więc pomagać rodzicom, zanim sąd pozbawi ich praw. Później wyciągnięcie dziecka z bidula graniczy z cudem. Dziesięcioletni Rafał przesiedział w domu dziecka w Warszawie trzy lata.
Czytaj całość…
 
W Trójmieście jest nas ponad 30000
Aktualności
30 tys. homoseksualistów w Trójmieście.Plakaty nowej akcji informacyjnej Kampanii Przeciw Homofobii "Nie jesteś sam! Nie jesteś sama!" pojawią się w całym Trójmieście - donosi serwis Trójmiasto.pl.
Czytaj całość…
 
JAK PRZECIWDZIAŁAĆ UPROWADZANIU DZIECI PRZEZ RODZICÓW?
Kontakt z dzieckiem
Tematyka uprowadzenia dzieci przez własnych rodziców będzie hasłem wywoławczym międzynarodowej konferencji w Pradze. Udział w konferencji wezmą przedstawiciele Ministerstwa Sprawiedliwości oraz Stowarzyszenia Sędziów Rodzinnych w Polsce.
Czytaj całość…
 
news jest równie ważny jak przepis
Porady Prawne
W internetowych serwisach prawnych dostęp do bieżącej informacji liczy się nie mniej niż do bazy przepisów i wyroków. Taką obsługę zapewnia internautom m.in. serwis www.rp.pl
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 31 32 33 34 35 36 37 38 39 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 613 - 630 z 693

Logowanie

Login

Hasło

Remember me?
Zapomniane hasło?
Załóż konto

Tatusiowe menu

Nasze Forum
Weekendowy Tata
Czy nasze państwo realnie wspiera równouprawnienie w życiu rodzinnym?
 


UEDotacja
  Kwota [PLN]Ostatnio nadesłane:

Odwiedza nas 1 gość
23.03.2018.