W Stronę Ojca i no co ty Tato

Pobierz e-booka

Rozwód - i co dalej ?- pobierz

Raport o opiece wspónej - pobierz

W pigułce

1% dla wstroneojca.pl
Możesz przeznaczyć 1% swojego podatku na potrzeby portalu wstroneojca.pl przekazując go w deklaracji PIT dla Fundacji Akcja KRS 0000111522
 

Polecamy

Zamów nasz biuletyn
Opowiemy Twoją historię!

Już prawie rok temu zachęcaliśmy na no co ty Tato czytelników i sympatyków – Opowiedz nam swoją historię – aby podzielili się z nami swoimi doświadczeniami. Deklarowaliśmy, że będziemy udostępniali te historie mediom, które się do nas zgłaszają. Otrzymaliśmy wtedy kilka historii i większość z nich przekazaliśmy przy różnych okazjach różnym mediom. Nie mamy informacji zwrotnej, w jaki sposób z nich skorzystano. Niemniej jednak sądzimy, że przysłużyło się to sprawie a może pomogło też w konkretnych przypadkach. Dzisiaj podejmujemy akcję publikowania tych historii samodzielnie. Nie będziemy ujawniać publicznie danych osób, których te historie dotyczą.

Jeżeli jednak zgłoszą się do nas inne media, aby konkretny przypadek poznać i się nim zainteresować, będziemy z zachowaniem zasad poufności podawać dostępne nam dane aby zainteresowani autorzy mogli się z tymi osobami skontaktować i opisać ich historie. Oczywiście będziemy publikować tylko historie prawdziwe. Jak je będziemy weryfikować, to już będzie zależeć od przypadku. Ale prosimy autorów przysyłających dla Anonima swoje historie aby zadbali, żeby były one zgodne z rzeczywistością i żeby dało się je chociaż pobieżnie potwierdzić – na przykład skserowanym dokumentem źródłowym z zamazanymi danymi osobowymi.

Zastrzegamy sobie prawo do redakcji nadesłanych tekstów zapewniając, że nie będziemy zniekształcać historii. Specjalnie też dla tego cyklu powołaliśmy do życia nowego autora – Anonima. Swoją historię można wysłać na adres poczty elektronicznej Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 
Nie chcemy mieć dzieci
Aktualności
Nie chcemy mieć dzieci - tak w jednym zdaniu można streścić wyniki badań, jakie dla dziennika "Polska" zrealizował instytut ARC Rynek i Opinia.
Czytaj całość…
 
Studenci chcą dostępu do zawodów prawniczych
PRAWO/Publikacje
Badania rynku studentów prawa są prowadzone od siedmiu lat przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland. Ich celem jest określenie potrzeb, oczekiwań i kwalifikacji studentów prawa i administracji. 
Czytaj całość…
 
Domagają się homo-małżeństw
Aktualności
Homoseksualiści mają dość oczekiwania aż nowy rząd zajmie się ich sprawami. Sami opracowali ustawę o związkach partnerskich i złożyli ją w kancelarii premiera.

Czytaj całość…
 
happening przed sądem Rejonowym w Gdańsku
Aktualności
19 grudnia 2007 o godz. 9.00 przed sądem Rejonowym w Gdańsku ul. Nowe Ogrody 30 odbędzie się happening w zw. ze sprawą jednego z ojców dot.kontaktów.Sprawa trwa juz 2 lata. To jedna z wielu kontrowersyjnych na terenie Trójmiasta. Kontakt:tel. kom. 0 792 143 003 mail  Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
 
Relacja z happening'u przed sądem w Tomaszowie
Aktualności
Tomaszów Lubelski to niewielkie miasto i gmina w województwie lubelskim, tuż przy granicy z Ukrainą. Na zaproszenie Stowarzyszenia na Rzecz Poszanowania Prawa Dzieci i Rodziny "OJCOWIE Z TRÓJMIASTA" miałem okazję uczestniczyć w happeningu
Czytaj całość…
 
Komu by się chciało za 5 tys. złotych?
PRAWO/Publikacje
Sędziowie uważają się za jedną z najgorzej opłacanych grup zawodowych i grożą strajkiem. Domagają się od rządu, by stworzył kilkuletni program podwyżek płac.Tarnobrzescy sędziowie w uchwale zwrócili się z apelem do całego środowiska, by odpowiednimi działaniami postarało się zmienić tę upokarzającą sytuację.
Czytaj całość…
 
Ojcowie bronią swoich praw w Tomaszowie
Aktualności
Kilkunastu zdesperowanych ojców pikietowało wczoraj przed Sądem Rejonowym w Tomaszowie Lubelskim. Przyjechali m.in. z Warszawy, Gdańska i Gdyni.Rozwiesili transparenty i kolorowe baloniki, a potem rozdawali ulotki.
Czytaj całość…
 
Bariery stojące przed mężczyznami przeżywającymi kryzys rodzinny
Aktualności
Przedstawiamy raport z realizacji przez Fundację Akcja projektu  Rozwój poradnictwa dla mężczyzn przeżywających konflikt rodzinny i uczestniczących w sprawach w sądach rodzinnych (rozwody/separacje, kontakty z dziećmi, alimenty) oraz rzecznictwo interesów tej grupy wobec wymiaru sprawiedliwości.
Czytaj całość…
 
Biegły sądowy dobierany na nowych zasadach
PRAWO/Publikacje
Często ich opinie przesądzają o wyroku.O zmianie zasad rekrutacji i weryfikacji biegłych w Ministerstwie Sprawiedliwości mówi się od dwóch lat. Dziś coraz poważniej myśli się, by wprowadzić u nas rozwiązania zbliżone do obowiązujących w Austrii.
Czytaj całość…
 
Uproszczenie spraw cywilnych do Sejmu
PRAWO/Publikacje
Przygotowany przez poprzedni rząd projekt obszernej nowelizacji kodeksu postępowania cywilnego wczoraj trafił ponownie do Sejmu jako inicjatywa posłów PiS. 
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 31 32 33 34 35 36 37 38 39 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 595 - 612 z 693

Logowanie

Login

Hasło

Remember me?
Zapomniane hasło?
Załóż konto

Tatusiowe menu

Nasze Forum
Weekendowy Tata
Czy nasze państwo realnie wspiera równouprawnienie w życiu rodzinnym?
 


UEDotacja
  Kwota [PLN]Ostatnio nadesłane:

Odwiedza nas 1 gość
23.03.2018.