W Stronę Ojca i no co ty Tato

Pobierz e-booka

Rozwód - i co dalej ?- pobierz





Raport o opiece wspónej - pobierz





W pigułce

1% dla wstroneojca.pl
Możesz przeznaczyć 1% swojego podatku na potrzeby portalu wstroneojca.pl przekazując go w deklaracji PIT dla Fundacji Akcja KRS 0000111522
 

Polecamy

Zamów nasz biuletyn




Opowiemy Twoją historię!

Już prawie rok temu zachęcaliśmy na no co ty Tato czytelników i sympatyków – Opowiedz nam swoją historię – aby podzielili się z nami swoimi doświadczeniami. Deklarowaliśmy, że będziemy udostępniali te historie mediom, które się do nas zgłaszają. Otrzymaliśmy wtedy kilka historii i większość z nich przekazaliśmy przy różnych okazjach różnym mediom. Nie mamy informacji zwrotnej, w jaki sposób z nich skorzystano. Niemniej jednak sądzimy, że przysłużyło się to sprawie a może pomogło też w konkretnych przypadkach. Dzisiaj podejmujemy akcję publikowania tych historii samodzielnie. Nie będziemy ujawniać publicznie danych osób, których te historie dotyczą.

Jeżeli jednak zgłoszą się do nas inne media, aby konkretny przypadek poznać i się nim zainteresować, będziemy z zachowaniem zasad poufności podawać dostępne nam dane aby zainteresowani autorzy mogli się z tymi osobami skontaktować i opisać ich historie. Oczywiście będziemy publikować tylko historie prawdziwe. Jak je będziemy weryfikować, to już będzie zależeć od przypadku. Ale prosimy autorów przysyłających dla Anonima swoje historie aby zadbali, żeby były one zgodne z rzeczywistością i żeby dało się je chociaż pobieżnie potwierdzić – na przykład skserowanym dokumentem źródłowym z zamazanymi danymi osobowymi.

Zastrzegamy sobie prawo do redakcji nadesłanych tekstów zapewniając, że nie będziemy zniekształcać historii. Specjalnie też dla tego cyklu powołaliśmy do życia nowego autora – Anonima. Swoją historię można wysłać na adres poczty elektronicznej Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 
Ubodzy mogą nie płacić kosztów sądowych
PRAWO/Publikacje
Za prowadzenie procesu cywilnego płaci się nie tylko adwokatowi, ale i państwu. Zwolnione z kosztów sądowych mogą być osoby niezamożne.Aby nie płacić np. kilkuset złotych za wniesienie pozwu, należy złożyć do sądu wniosek.
Czytaj całość…
 
Sukces? Więcej praw dla ojców.
Aktualności
Rodzic, pod którego opieką znajduje się dziecko, nie będzie mógł utrudniać kontaktu z nim drugiemu z rodziców. Zwiększone też zostaną prawa krewnych i dziadków.
Czytaj całość…
 
Spotkanie z Rzecznikiem Praw Dziecka
Aktualności
W ostatani poniedziałek Przedstawiciele Ojców z Trójmiasta  i Centrum Praw Ojca i Dziecka. spotkali się z Panią Ewą Sowińską, Rzecznikiem Praw Dziecka w jej siedzibie w Warszawie. 
Czytaj całość…
 
Kontrowersje wokół syndromu PAS
Aktualności
W związku z pojawiającymi się w mediach artykułami deprecjonującymi syndrom PAS, pragniemy zachęcić Was do zapoznania się z apelem Maciej Wojewódki. Jednocześnie wyrażamy nadziej, że psychoza wywołana przez niektóre media, które stanęły w obronie ...
Czytaj całość…
 
Integracja stowarzyszeń ojcowskich
Lobbing
W ostatnia niedziele, 20 stycznia przybyła do Warszawy grupa Ojców z Trójmiasta na spotkanie z Robertem Kucharskim i przedstawicielami Centrum Praw Ojca i Dziecka.

Czytaj całość…
 
Zapłacą za męża Polaka
Aktualności
Studentka z Ukrainy pilnie szuka chętnego do ślubu - tego typu ogłoszenia coraz częściej można znaleźć na forach internetowych, podają "Super Nowości".Ogłaszające się kobiety są skłonne zapłacić "wybrankowi".
Czytaj całość…
 
Sędziowie masowo chcą brać urlopy
Aktualności
Strajk włoski albo urlop na żądanie ma pomóc sędziom w walce o podwyżki pensji. Nadzieje sędziów na wyższe wynagrodzenia odżyły, gdy, podczas ostatniego plenarnego posiedzenia Senat sprzeciwił się cięciom w budżecie sądów powszechnych.
Czytaj całość…
 
Dom dziecka nauczy je kochać tatę
Aktualności
Ośmioletnie bliźniaczki są negatywnie nastawiane wobec ojca, dlatego zostaną odebrane matce i umieszczone w placówce opiekuńczo-wychowawczej, gdzie przejdą terapię - postanowił wczoraj Sąd. 
Czytaj całość…
 
Można wesprzeć nawet kilka organizacji
Aktualności
Wciąż nie mamy w Polsce organizacji pożytku publicznego zajmującej się problemami ojcostwa. Z naszej analizy wynika, że żeby uzasadnione było zarejestrowanie takiej organizacji lub zmiana statusu już istniejącej na organizację pożytku publicznego ... .
Czytaj całość…
 
Skarga na przewlekłość postępowania sądowego musi być skuteczna
PRAWO/Publikacje
Nadmierna długość procedury sądowej wywołuje krzywdę moralną, co uzasadnia prawo do zadośćuczynienia – pisze adwokat z Wrocławia Bogdana Słupska-Uczkiewicz.
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 31 32 33 34 35 36 37 38 39 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 577 - 594 z 693





Logowanie

Login

Hasło

Remember me?
Zapomniane hasło?
Załóż konto

Tatusiowe menu

Nasze Forum
Weekendowy Tata
Czy nasze państwo realnie wspiera równouprawnienie w życiu rodzinnym?
 










UE



Dotacja
  Kwota [PLN]



Ostatnio nadesłane:

Odwiedza nas 1 gość
23.03.2018.