W Stronę Ojca i no co ty Tato

Pobierz e-booka

Rozwód - i co dalej ?- pobierz

Raport o opiece wspónej - pobierz

W pigułce

1% dla wstroneojca.pl
Możesz przeznaczyć 1% swojego podatku na potrzeby portalu wstroneojca.pl przekazując go w deklaracji PIT dla Fundacji Akcja KRS 0000111522
 

Polecamy

Zamów nasz biuletyn
Opowiemy Twoją historię!

Już prawie rok temu zachęcaliśmy na no co ty Tato czytelników i sympatyków – Opowiedz nam swoją historię – aby podzielili się z nami swoimi doświadczeniami. Deklarowaliśmy, że będziemy udostępniali te historie mediom, które się do nas zgłaszają. Otrzymaliśmy wtedy kilka historii i większość z nich przekazaliśmy przy różnych okazjach różnym mediom. Nie mamy informacji zwrotnej, w jaki sposób z nich skorzystano. Niemniej jednak sądzimy, że przysłużyło się to sprawie a może pomogło też w konkretnych przypadkach. Dzisiaj podejmujemy akcję publikowania tych historii samodzielnie. Nie będziemy ujawniać publicznie danych osób, których te historie dotyczą.

Jeżeli jednak zgłoszą się do nas inne media, aby konkretny przypadek poznać i się nim zainteresować, będziemy z zachowaniem zasad poufności podawać dostępne nam dane aby zainteresowani autorzy mogli się z tymi osobami skontaktować i opisać ich historie. Oczywiście będziemy publikować tylko historie prawdziwe. Jak je będziemy weryfikować, to już będzie zależeć od przypadku. Ale prosimy autorów przysyłających dla Anonima swoje historie aby zadbali, żeby były one zgodne z rzeczywistością i żeby dało się je chociaż pobieżnie potwierdzić – na przykład skserowanym dokumentem źródłowym z zamazanymi danymi osobowymi.

Zastrzegamy sobie prawo do redakcji nadesłanych tekstów zapewniając, że nie będziemy zniekształcać historii. Specjalnie też dla tego cyklu powołaliśmy do życia nowego autora – Anonima. Swoją historię można wysłać na adres poczty elektronicznej Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 
Sędziami nie powinni być ludzie zbyt młodzi
Aktualności
Rozmawiamy z MARKIEM ANTONIM NOWICKIM z Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. Marek Antoni Nowicki, adwokat, do końca stycznia 2008 r., prezes Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, obecnie członek Rady Fundacji.
Czytaj całość…
 
Manifestacja Stowarzyszenia Ojcowie z Trójmiasta
Aktualności
Grupa Ojców z Trójmiasta w dniu 27.02.2008 o godz. 14.30 powitała sędziów, którzy zjawili się w Jastrzębiej Górze na szkoleniu dla sędziów sadów rodzinnych w Ośrodku Szkoleniowo - Wypoczynkowym „Jurysta”.
Czytaj całość…
 
Nasze stanowisko wobec przemocy w rodzinie
Aktualności
Pismo do Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”.  Zwracamy się do Państwa z prośbą o  zawarcie na Waszej stronie internetowej  informacji dla mężczyzn – ofiar przemocy w rodzinie.
Czytaj całość…
 
Trybunał w Strasburgu: 19 lat na rozwód to za dużo
Aktualności
19 lat na rozwód to za dużo - orzekł Trybunał w Strasburgu, stwierdzając że w przypadku dwojga Polaków doszło do naruszenia zasady rozpoznania sprawy w rozsądnym terminie. Trybunał zasądził na rzecz skarżącego 7 tys. euro odszkodowania od państwa polskiego.
Czytaj całość…
 
Urzędnicy dopilnują niesolidnego ojca
Aktualności
Na wniosek matki gmina będzie ścigać rodzica, który nie łoży na dziecko. Także wówczas, gdy nie pobiera ono świadczeń z Funduszu Alimentacyjnego
Czytaj całość…
 
Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw
Aktualności
Ministerstwo nieSprawiedliwości w dniach 22-29 lutego 2008 r. obchodzi Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw. Niestety jak nietrudno się domyśleć, owa pomoc nie dotyczy ofiar działalności sadów rodzinnych.
Czytaj całość…
 
Sędziowie: Jaki prestiż, takie wynagrodzenie
Aktualności
Nie do protestów, lecz do dialogu i reformy sądownictwa namawia swoich kolegów sędzia Sądu Rejonowego w Olsztynie.
Czytaj całość…
 
Od października tego roku wraca Fundusz Alimentacyjny.
Aktualności
Uprawnione do świadczeń będą dzieci, osoby kontynuujące naukę do 25. roku życia, a także niepełnosprawni, jeśli dochód w ich rodzinie nie przekracza 725 zł. Dostaną tyle, ile wynoszą zasądzone alimenty, ale nie więcej niż 500 zł.
Czytaj całość…
 
Co widział Janek?
Aktualności

Prokurator z Kielc upiera się, by sześciolatek zeznał, jak i dlaczego mama zabiła tatę
Po śmierci ojca i aresztowaniu matki sześcioletni Janek zamieszkał u cioci Basi. Po feriach pójdzie do nowej zerówki. Zapewne wcześniej stanie przed sądem jako jedyny świadek rodzinnej awantury.
Czytaj całość…
 
Wojna ojców
Aktualności
W Polsce znane są przypadki, w których ojcowie latami nie widywali swoich dzieci. Dlaczego? Role kobiety i mężczyzny się zmieniły, ale przed sądem ojciec jest zazwyczaj rodzicem drugiej kategorii.
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 31 32 33 34 35 36 37 38 39 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 559 - 576 z 693

Logowanie

Login

Hasło

Remember me?
Zapomniane hasło?
Załóż konto

Tatusiowe menu

Nasze Forum
Weekendowy Tata
Czy nasze państwo realnie wspiera równouprawnienie w życiu rodzinnym?
 


UEDotacja
  Kwota [PLN]Ostatnio nadesłane:

Odwiedza nas 1 gość
23.03.2018.