W Stronę Ojca i no co ty Tato

Pobierz e-booka

Rozwód - i co dalej ?- pobierz

Raport o opiece wspónej - pobierz

W pigułce

1% dla wstroneojca.pl
Możesz przeznaczyć 1% swojego podatku na potrzeby portalu wstroneojca.pl przekazując go w deklaracji PIT dla Fundacji Akcja KRS 0000111522
 

Polecamy

Zamów nasz biuletyn
Opowiemy Twoją historię!

Już prawie rok temu zachęcaliśmy na no co ty Tato czytelników i sympatyków – Opowiedz nam swoją historię – aby podzielili się z nami swoimi doświadczeniami. Deklarowaliśmy, że będziemy udostępniali te historie mediom, które się do nas zgłaszają. Otrzymaliśmy wtedy kilka historii i większość z nich przekazaliśmy przy różnych okazjach różnym mediom. Nie mamy informacji zwrotnej, w jaki sposób z nich skorzystano. Niemniej jednak sądzimy, że przysłużyło się to sprawie a może pomogło też w konkretnych przypadkach. Dzisiaj podejmujemy akcję publikowania tych historii samodzielnie. Nie będziemy ujawniać publicznie danych osób, których te historie dotyczą.

Jeżeli jednak zgłoszą się do nas inne media, aby konkretny przypadek poznać i się nim zainteresować, będziemy z zachowaniem zasad poufności podawać dostępne nam dane aby zainteresowani autorzy mogli się z tymi osobami skontaktować i opisać ich historie. Oczywiście będziemy publikować tylko historie prawdziwe. Jak je będziemy weryfikować, to już będzie zależeć od przypadku. Ale prosimy autorów przysyłających dla Anonima swoje historie aby zadbali, żeby były one zgodne z rzeczywistością i żeby dało się je chociaż pobieżnie potwierdzić – na przykład skserowanym dokumentem źródłowym z zamazanymi danymi osobowymi.

Zastrzegamy sobie prawo do redakcji nadesłanych tekstów zapewniając, że nie będziemy zniekształcać historii. Specjalnie też dla tego cyklu powołaliśmy do życia nowego autora – Anonima. Swoją historię można wysłać na adres poczty elektronicznej Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 
Rodzice i dzieci w różnych systemach rodzinnych
Aktualności
W niniejszej książce analizie poddano różne systemy rodzinne i ich wpływ na życie rodziców i dzieci. W rozdziale pierwszym Relacje między rodzicami a dziećmi we współczesnych rodzinach przedstawione zostały zagadnienia dotyczące zmian więzi wewnątrzrodzinnej. Stanowi ona o spójności rodziny, co uznaje się za niezbędny wymiar systemu rodzinnego….
Czytaj całość…
 
Konferencja prasowa Pełnomocnika Rządu ds. Równego Traktowania, oraz Ministra Sprawiedliwości
Aktualności
W Kancelarii Prezesa Rady Ministrów odbyła się konferencja prasowa Pełnomocnika Rządu ds. Równego Traktowania, Minister Elżbiety Radziszewskiej oraz Ministra Sprawiedliwości Krzysztofa Kwiatkowskiego, zorganizowana z okazji szkolenia sędziów rodzinnych z zakresu nowelizacji kodeksu rodzinnego i opiekuńczego z dnia 6 listopada 2009 roku, zatytułowanego: „Dobro dziecka w relacjach między rodzicami”.
Czytaj całość…
 
Bezpłatne konsultacje psychologiczne
Aktualności
Zapraszamy na bezpłatne konsultacje psychologiczne, osoby doświadczające kryzysu w związku, rozwodzące się lub rozwiedzione. Konsultacje odbywają się we środy w godzinach 18-21 przy ul. Opaczewskiej 19 w Warszawie. Obowiązują wcześniejsze zapisy telefoniczne. Zgłoszenia przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 10-17,  nr tel. 696 901 462.   Zapraszamy
 
Głosuj na kampanię Fundacji Akcja
Aktualności
Pod poniższym linkiem można zagłosować na kampanię społeczną "Nawet po rozwodzie jesteście mi potrzebni oboje", która zgłoszona jest w konkursie „100% z 1%” - na najlepszą kampanię reklamową, organizowanym przez tygodnik Newsweek i Akademię Filantropii. Oprawę graficzną kampanii przygotowało studio Tomka Bagińskiego- Platige Image, a udźwiękawiał ją L.U.C :). Liczymy na Wasze wsparcie także w sianiu tej informacji J Należy wybrać każdą z kategorii (plakat, spot TV, spot radio i internet) i zagłosować. Głosowanie trwa do 11 kwietnia.
http://jedenprocent.newsweek.pl/fundacja-akcja-2
 
Ubezpieczenie emerytalne dla gospodyń domowych
Aktualności
Zespół, badający nieodpłatną pracę kobiet, w którym zasiadały Danuta Duch-Krzystoszek, Bogusława Budrowska, Anna Titkow obliczył, że przeciętna kobieta średnio wypracowuje w domu wirtualne pieniądze w wysokości dwóch tysięcy miesięcznie. Kobiety zrzeszone w Fundacji MaMa wysunęły więc postulat wprowadzenia ubezpieczeń emerytalnych oraz ubezpieczeń społecznych dla kobiet niepracujących zawodowo, ale pracujących w domu.
 
Czy automatyczne pół na pół to dobre rozwiązanie?
Mediacje
To wspaniale, że Komisja Przyjazne Państwo kolejny raz upomina się o równe prawa dla rodziców wspólnie wychowujących dzieci po rozwodzie. Nie jest mi w pełni znany kształt tego projektu, jednak to, o czym słyszę za  pośrednictwem mediów, może niepokoić.
ankieta na ten temat w bocznym panelu
Czytaj całość…
 
Znajdź nas na Naszej Klasie
Aktualności
Fundacja Akcja, która prowadzi portal wstroneojca.pl ma już oficjalne konto na Naszej Klasie i Facebook'u znajdź nas i dołącz do naszych znajomych.
 
Spotkanie "Pielęgnacja malucha"
Aktualności
16 marzec, Warszawa
Jesteś rodzicem małego dziecka, przeżywasz stres, zastanawiasz się czy właściwie opiekujesz się dzieckiem? Masz tysiąc pytań, ale nie wiesz komu je zadać?
    * Jak opiekować się niemowlakiem?
    * Jak odstawić dziecko od piersi?
    * Jak sprawić, by zasypiało w swoim łóżeczku i nie czuło się odrzucone?
    * Jak nauczyć malucha korzystania z nocnika a jednocześnie nie przymuszać go do tego?
Czytaj całość…
 
Powstała Sieć Wspierania Rodzicielstwa
Aktualności
Fundacja Dzieci Niczyje, Fundacja MaMa, Fundacja Sto Pociech, Fundacja Mamy Dziecko, Stowarzyszenie Rodziców po Poronieniu, Stowarzyszenie Latona, Stowarzyszenie Niezależna Inicjatywa Rodziców i Położnych „Dobrze Urodzeni”, Fundacja Serafin, Fundacja Mleko Mamy i Fundacja Rodzić po Ludzku - organizacje pozarządowe, działające w różnych obszarach związanych z rodzicielstwem pod koniec 2009 r. zawiązały Sieć Wspierania Rodzicielstwa.
Czytaj całość…
 
Spotkanie "Zamiast klapsa"
Aktualności
Klub Mam z Bielan i Fundacja Dzieci Niczyje zapraszają rodziców maluchów na spotkanie, które będzie poświęcone wychowywaniu bez klapsa. Spotkanie " Zamiast Klapsa" odbędzie się 13 marzec, Warszawa w Bielańskim Centrum Edukacji Kulturalnej ul. Szegedyńska 9 o godzinie 10.00.
Zapraszamy!
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 145 - 162 z 693

Logowanie

Login

Hasło

Remember me?
Zapomniane hasło?
Załóż konto

Tatusiowe menu

Nasze Forum
Weekendowy Tata
Czy nasze państwo realnie wspiera równouprawnienie w życiu rodzinnym?
 


UEDotacja
  Kwota [PLN]Ostatnio nadesłane:

Odwiedza nas 1 gość
23.04.2018.