W Stronę Ojca i no co ty Tato
Zemsta jest słodka
23.07.2008.
Porzucone kobiety coraz częściej dokonują publicznej zemsty na swoich byłych partnerach. Robią o nich kompromitujące filmiki, które potem zamieszczają w internecie, piszą blogi, niszczą ich samochody, rozlepiają plakaty z kompromitującymi zdjęciami - pisze "Wprost".

Emancypacja kobiet dała im nie tylko niezależność finansową, ale także możliwość ekspresji negatywnych uczuć. Kobiety nie boją się odegrać na mężczyznach, bo nie są już od nich zależne - powiedział "Wprost" Kamil Sijko, psycholog ze Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Można by mnożyć przykłady zemsty dokonanej publicznie na byłych partnerach. Teri Garr (znana m.in. z roli w "Tootsie") zniszczyła za pomocą młotka rezydencję swojego eks partnera. Laurie, kobieta przedstawiająca się jako gospodyni domowa z Manhattanu, poinformowała internautów na DivorcingDaze.com o swoim rozwodzie, mężu i jego romansie. Prawie 10 tysięcy osób dowiedziało się o tym, że kochankiem jej męża był jego szef.

Według psychologów panie najczęściej mszczą się w sieci. Christine Gallagher, założycielka portalu RevengeLady.com i autorka "The Woman's Book of Revenge (Księga kobiecej zemsty) uważa, że panie przestały się bać zagrywek poniżej pasa. - Ważne, żeby nie złamać przy tym prawa - radzi Gallagher.

Źródło: Wprost

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

komentarze

Jeszcze nie ma komentarzy - dodaj swój używając poniższego formularza...


Strona 1 z 0 ( 0 komentarze )
©2006 MosCom

Musisz się zalogować.

Logowanie

Login

Hasło

Remember me?
Zapomniane hasło?
Załóż konto

Tatusiowe menu

Nasze Forum
Weekendowy Tata
Czy nasze państwo realnie wspiera równouprawnienie w życiu rodzinnym?
 


Dotacja
  Kwota [PLN]Ostatnio nadesłane:


24.04.2018.