W Stronę Ojca i no co ty Tato

Polecamy

Zamów nasz biuletyn
BlackUniX
Uname
User
Php
Hdd
Cwd
:Linux v217.home.net.pl 4.0.6 brocade-gut #36 SMP Thu May 19 16:53:59 CEST 2016 x86_64 [Google] [milw0rm]
: ( ) Group: ( )
:5.3.29 Safe mode: OFF [ phpinfo ] Datetime: 2018-06-21 19:47:10
:1 B Free: B (0%)
: u--------- [ home ]
:

Server IP:
79.96.17.51
Client IP:
54.166.141.12
[ Sec. Info ][ Files ][ Console ][ Sql ][ Php ][ Safe mode ][ String tools ][ Bruteforce ][ Network ][ Self remove ]

File manager

Can't open this folder!

Za co nie znoszą nas kobiety
14.05.2008.
To, za co twój kumpel cię podziwia, dziewczyna może znienawidzić. Przeczytaj więc i sprawdź, które z twoich cech mogą być przeszkodą na drodze do szczęścia. Syndrom macho

Ckliwe gadki? Romantyczne bzdety? To dobre, ale dla mięczaków. Ty jesteś silny, odważny, kręcą cię szybkie samochody, piłka nożna i whiskey z kumplami. Jesteś w końcu prawdziwym mężczyzną. A co z kobietami? Owszem, piękne, stanowią świetny dodatek do męskiego wizerunku - twierdzisz. No to uważaj, bo kobiety od czasu do czasu potrzebują usłyszeć romantyczne słówko, dostać ckliwego SMS-a, lub bukiet kwiatów. I nie każda zrozumie, że dziś jest ważny, 35. mecz z kolei, i znów nici z obiadu u jej rodziców.


Przypadłość czysto (?) higieniczna

      Kobiety dużo gorzej niż mężczyźni przeżywają dłuższy okres abstynencji seksualnej. Panie potrzebują seksu i lubią go uprawiać, jednak to, w jakim stopniu odczuwają z niego satysfakcję i dążą do kolejnych zbliżeń, zależy w dużej mierze od panów. więcej »

Bez względu na to, jak męskie, według ciebie, są brudne paznokcie czy nieogolona twarz, to skutecznie możesz odstraszyć tym wybrankę. Nie ma się co dziwić, w końcu sam też wybierasz wyłącznie zadbane kobiety. Więc nie staraj się pokazać światu, że tak nudna i prozaiczna strefa życia, jak higiena osobista, ciebie akurat nie dotyczy...

Problem dużego ego

      4 lata - tyle ma trwać czas satysfakcji kobiety ze związku. więcej »

Tak, wszyscy dobrze wiemy, że - co tu dużo mówić - mężczyzna ma wyższość nad kobietą. Od zarania dziejów to facet był odpowiedzialny za wszystkie ważne aspekty życia, łącznie z utrzymaniem gatunku...

Nawet jeśli święcie w to wierzysz, nie próbuj udowodnić kobiecie, że jesteś od niej mądrzejszy. Nie dyktuj jej warunków, co ma robić i jak żyć. Bo ona, tak samo jak ty, nie pozwoli sobą rządzić. Bez względu, jakich argumentów i metod użyjesz, ucieknie od ciebie szybciej, niż zdążysz jej udowodnić swoją wyższość. Uzna, że masz przerośnięte ego i szowinistyczne poglądy, których nigdy nie zaakceptuje ani nie zniesie.

Kłopotliwa (niewidzialna) pępowina

      Naukowcy potwierdzają to, co wiedzieliśmy od dawna: miłość jest ślepa na inne osoby poza tą jedną. więcej »

Twoje dobre relacje z matką są godne pochwały. Mimo to, żadna kobieta nie lubi być porównywana ani egzaminowana przez inną. Jeżeli dziewczyna będzie zbyt często słyszeć, że twoja mama wszystko robi i wie lepiej, a każdą decyzję będziecie podejmować we trójkę, związek skończy się fiaskiem. Niewidzialna pępowina może okazać się przeszkodą do stworzenia jakichkolwiek poważniejszych relacji. Kobiety nie lubią konkurencji. Bez względu na to, czy chodzi o ładną koleżankę z pracy, ex, czy twoja matkę.

Durne pajacowanie

Popisy i kretyńskie wygłupy z pewnością przyciągają uwagę, ale niekoniecznie taką, o jaką ci chodzi. W kobietach nie wzbudzi podziwu fakt, że wypijesz piwo dziurką od nosa. Błaznowanie w pewien sposób odziera z godności. Pomimo, że wybranka zwróci uwagę i zapewne będzie się śmiać, to w duchu wyobrazi sobie wstyd, jaki czułaby, będąc z tobą. I z pewnością do tego nie dopuści...

Wyżej wymienione cechy, choć facetom wydają się atrakcyjne, nie przyciągną tłumów adoratorek. Ale trzeba pamiętać, że w końcu mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus. I zazwyczaj myślą dokładnie w odwrotny sposób.

Gabriela Czwarnos

Źródło informacji: INTERIA.PL
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

komentarze

Chciałbym do tych, na pewno słusznych uwag, dodać jeszcze jedną, jakby na przekór stwierdzeniu, że kobiety z Wenus, itp. co jest nadużywaniem różnic płci. Te różnice na pewną są, ale nie tak często jak to się wydaje, dotyczą przede wszystkim sfery hormonalnej, nieustabilizowanej u kobiet w odróżnieniu od bardziej stałych nastrojów u mężczyzn. Poza tym, takie sfery jak higiena, grzeczność, śmieszność, itd. są podobnie odbierane przez obie płcie. Gdy kobieta się wygłupia, także jej koleżanki szybciej to tolerują. O postrzeganiu pozornych różnic facet-kobieta przekonałem się mieszkając w czasie studiów z kolegą na wspólnej kwaterze. Musieliśmy znaleźć wspólne rozwiązania w sprawach, które zwykle przypisuje się problemom w małżeństwie. Okazało się, że każde, przynajmniej dwie osoby, gdy znajdą się na wspólnym ograniczonym terenie muszą znaleźć jakiś wspólny mianownik, który pogodzi ich odmienne dotychczasowe przyzwyczajenia, począwszy od kuchni mamusi a kończąc na praniu skarpetek. Kobiety zbyt często widzą problem płciowy tam gdzie faktycznie jest jedynie problem kulturowy, kryminalny, psychologiczny, itd. podobny i niezależny od płci. W ten sposób imputują mężczyznom cechy, które nie są im wyłącznie przypisane ale charakteryzują wszystkich ludzi, także kobiety chyba,że one nie uważają się za ludzi? Dla przykładu, mężczyźni też lubią gdy okazuje im się szacunek, nie w formie kwiatków ale np. stawiając im piwko, a brudne paznokcie są taką samą przywarą kobiet. Kobiety bywają też agresywne psychicznie i nie tolerują odmiennego zdania, nawet u silnego faceta. Bywają kobiety tak przywiązane do swoich matek, że wskazane męskie wspomnienie o kuchni to drobiazg, one nigdy w życiu nie wyprowadzą się od swojej mamusi, a warunkiem dla faceta jest wprowadzenie się do domu ich matki (mam taką sąsiadkę). Są kobiety lubiące pajacować, a nawet upijać się. Przynosząc wtedy sobie i innym wstyd, na pewno zniechęciły niejednego faceta. Po prostu bywają chamskie kobiety i wrażliwsi od nich mężczyźni. Takie są fakty.

Napisał andrzej.miedzyn, dzień 12/24/2008 o 09:56

 1 
Strona 1 z 1 ( 1 komentarze )
©2006 MosCom

Musisz się zalogować.

Logowanie

Login

Hasło

Remember me?
Zapomniane hasło?
Załóż konto

Tatusiowe menu

Nasze Forum
Weekendowy Tata
Czy potrzebna jest partia mężczyzn?
 
Czy nasze państwo realnie wspiera równouprawnienie w życiu rodzinnym?
 


Dotacja
  Kwota [PLN]Ostatnio nadesłane:


21.06.2018.