W Stronę Ojca i no co ty Tato
Grupa Wsparcia
 

komentarze

W dniu dzisiejszym w Warszawie doszło do spotkania Prezes Stowarzyszenia Sędziów Sądów Rodzinnych p. Ewą Waszkiewicz z przedstawicielem Narodowego Centrum Ojcostwa,Markiem Borowskim.
Jest to kontynuacja naszej obecności na kongresie w Zakopanem.Zostały omówione konkrety współpracy między Stowarzyszenim SSR a naszym NCO.
Jak wynika z rozmów współpraca zapowiada się obiecująco,gdyż p. Prezes Ewa Waszkiewicz zapewniła że podejmuje już pewne kroki w tym kierunku.Ponadto potwierdziła kolejnym zaproszeniem przedstawicieli naszych stowarzyszeń na kolejny kongres SSR który odbędzie się w Zakopanem w dniach 30.09 - 3.10.2008.
Uczestniczyć będziemy czynnie w toczących się obradach zgłaszając swoje propozycje do polepszenia funkcjonowania członkiń tego stowarzyszenia w sądach rodzinnych w Polsce.Równocześnie mamy wygłosić swoje referaty na temat sytuacji ojców w trakcie sytuacji utrudniania kontaktów. Tak więc nasze bicie w bębny 3 października w Zakopanem było słyszalne.
Tyle na bieżąco sprzed dwóch godzin ze stolicy.
'Ojcowie z Trójmiasta'

Napisał kozietulski, dzień 02/15/2008 o 14:28

Bardzo dobra misja. Dobrze, że jest ktoś kto jest uparty. Mam nadzieje, że w Krakowie też coś stworzymy żeby ukazać skale problemu i dyskryminacji ojców w Polsce i zagranicą.

Napisał Leszek, dzień 02/14/2008 o 15:21

:)

Napisał bubieh1, dzień 02/14/2008 o 12:42

Wiecie, co. Ja myślę, że tutaj potrzeba jedności, potrzeba połączenia sił organizacj zajmujących się prawami Ojca. W Polskiej histori zawsze tak było, że zwycięstwo przychodziło wtedy kiedy ludzie się jednoczyli. Jeżeli możemy pozbierać informacje o wszystkich organizacjach działających w poszczególnych miastach i w jakiś sposób się połączyć to był by to pierwszy krok do poważnych zmian. Proszę nie zrozumcie mnie, źle - zdaje sobie sprawę z problemu kierowania tak dużą organizacją - ale jak widać na przykładzie tego i innych serwisów wśród nas są ludzie którzy dadzą sobie z tym radę.

Pozdrawiam
h.

Napisał horacy gower, dzień 02/14/2008 o 12:18

 1 
Strona 1 z 1 ( 4 komentarze )
©2006 MosCom

Musisz się zalogować.

Logowanie

Login

Hasło

Remember me?
Zapomniane hasło?
Załóż konto

Tatusiowe menu

Nasze Forum
Weekendowy Tata
Czy nasze państwo realnie wspiera równouprawnienie w życiu rodzinnym?
 


Dotacja
  Kwota [PLN]Ostatnio nadesłane:


22.04.2018.