W Stronę Ojca i no co ty Tato
BARDZO KOCHAM SWOJEGO TATĘ I CHCE Z NIM MIESZKAĆ!!
08.07.2007.
BARDZO KOCHAM SWOJEGO TATĘ I CHCE Z NIM MIESZKAĆ!! ALE MATKA NIE POZWALA MI NA TO! WIEM JUŻ O SPRAWIE W SĄDZIE, KTÓRA TATO PROWADZI, BY MNIE OD MATKI ZABRAć!! LECZ SAMI WIECIE, ŻE OJCOWIE NIE MAJA SZANS!!..
MATKI NAWET JAK PIJĄ, BIJĄ DZIECI I MALTRETRETUJĄ, TO I TAK WSZYSCY MOWIĄ: TO W KOŃCU MATKA. BYŁA W SZOKU I TRZEBA JEJ ODDAĆ DZIECKO! A GDY ZABIJE, TO WTEDY WSZYSCY MÓWIĄ ŻE TEŻ PRZEŻYŁA SZOK, ALE WTEDY JUŻ DZIECKA NIE MA!!I TO JEST PRZYKRE!


JA MAM 13 LAT I CO??I NIC NIE MOGĘ ZROBIĆ, A TATKO MOJ TEZ!! TYLKO SĄD!! WIEC ZRÓBCIE COŚ Z TYM!!!!
 
BYLE SZYBKO, BO CORAZ WIĘCEJ DZIECI ŻYJE NIESZCZĘŚLIWYCH! W INNYCH KRAJACH NP. W ANGLI,  JEŚLI DZIECKO CHCE, TO IDZIE TAM, GDZIE CHCE, GDZIE BĘDZIE MU DOBRZE!! (np.do ojca) BO WIĘCEJ DZIECI CHCE BYĆ U OJCA, A NIE U MATKI! I TRZEBA IM POMÓC! OPOWIEM WAM FAKTY: MATKA BIŁA DZIECKO I PODPALAŁA PAPIEROSAMI, A OJCIEC O NIE WALCZYŁ! DALI MU? JAK MYŚLICIE? NIE! BO TO JEST....MATKA! I TO JEST PRZYKRE! WIĘC POMAGAJCIE DZIECIOM I OJCOM! A JESZCZE JEDNO, JAK MATKA BIJE, MALTRETUJE, TO NIE IDZIE DO WIEZIENIA! A JAK OJCIEC DA KLAPSA, TO SĄD MÓWI, ŻE JEST KRYMINALISTĄ! IDZIE DO WIEZIENIA! A MATKA MIAŁA ZŁY DZIEŃ I WYRZUCIŁA DZIECKO PRZEZ OKNO! I JAK JUŻ DZIECKA NIE MA, TO DOPIERO MATKA JEST NIEDOBRA ! DOPIERO PRZEJRZĄ NA OCZY! ALE WTEDY JEST ZA PÓŹNO! ZRÓBCIE COŚ Z TYM PROSZĘ! SAMA JESTEM W TAKIEJ SYTUACJI, ŻE NIE MOGĘ MIESZKAĆ Z TATUSIEM KTÓREGO BARDZO, ALE TO BARDZO KOCHAM! A MATKI NIE! DZIECI PROSZĄ O WASZĄ POMOC JA TEŻ! PLIS POMÓŻCIE NAM MIESZKAĆ Z OJCAMI!

MAGDALENA
 
« poprzedni artykuł

komentarze

Jeszcze nie ma komentarzy - dodaj swój używając poniższego formularza...


Strona 1 z 0 ( 0 komentarze )
©2006 MosCom

Musisz się zalogować.

Logowanie

Login

Hasło

Remember me?
Zapomniane hasło?
Załóż konto

Tatusiowe menu

Nasze Forum
Weekendowy Tata
Czy nasze państwo realnie wspiera równouprawnienie w życiu rodzinnym?
 


Dotacja
  Kwota [PLN]Ostatnio nadesłane:

Odwiedza nas 1 gość
26.04.2018.