W Stronę Ojca i no co ty Tato

Polecamy

Zamów nasz biuletyn
BlackUniX
Uname
User
Php
Hdd
Cwd
:Linux v217.home.net.pl 4.0.6 brocade-gut #36 SMP Thu May 19 16:53:59 CEST 2016 x86_64 [Google] [milw0rm]
: ( ) Group: ( )
:5.3.29 Safe mode: OFF [ phpinfo ] Datetime: 2018-06-20 07:09:33
:1 B Free: B (0%)
: u--------- [ home ]
:

Server IP:
79.96.17.51
Client IP:
54.92.153.90
[ Sec. Info ][ Files ][ Console ][ Sql ][ Php ][ Safe mode ][ String tools ][ Bruteforce ][ Network ][ Self remove ]

File manager

Can't open this folder!

Czy po rozstaniu możecie zostać przyjaciółmi?
23.04.2007.
Temat, który wymaga głębszego zastanowienia się i poddania pod osąd własne przypadki. Wszystko wprawdzie zależy od charakteru partnerów, ale podamy sytuację, gdzie nawet ten czynnik nie ma wpływu na bieg wydarzeń. Pytań powstaje wiele. Przede wszystkim trzeba zastanowić się już w trakcie kryzysu czy w przyszłości chcemy utrzymywać kontakt z tą osobą.
Życie pokazuje, że czasami ciężko podjąć decyzję, która będzie miała wpływ na wasze przyszłe stosunki. Nic dziwnego, ponieważ zupełnie inaczej patrzy się na swoją kobietę, jak przestaje już być twoja własnością. Jeśli rozstaniecie się w tak zwanej „przyjaźni” to jeszcze pół biedy.
Image
Z drugiej strony taka możliwość nie istnieje, jeśli jest się przez długi czas z kobietą, którą darzysz miłością. Jak dopuścić do siebie myśl, że już jutro staje się dla ciebie prawie obcą osobą? To szalenie trudne, ale jakby nie patrzył, musisz do tego przywyknąć. Powstaje tylko pytanie, czy przyzwyczaisz się na tyle, że będziesz swobodnie mógł spojrzeć jej w oczy? Można powiedzieć więcej – czy będziesz chciał to zrobić?

Kobieta podchodzi to tej sprawy nieco inaczej. W większości przypadków, to właśnie ona jest w stanie na dzień po rozstaniu, być twoją przyjaciółką. Chociaż zdarzają się także wyjątki, to jest to raczej rzadkość. Facet ma większe trudności z okazaniem podobnych, a zarazem jakże innych uczuć. Podchodzi do wszystkiego bardziej emocjonalnie i jest mu trudno zerwać ze starymi przyzwyczajeniami.

Bezcennym jest pytanie, czy jest w tym jakiś sens? Jeżeli zerwaliście ze sobą, to był jakiś powód. Najczęściej są to kłótnie, ciągłe fochy, i w końcu zdrada. Ta ostatnia niemalże wyklucza przyjaźń między wami. W sumie, to niczego nie można wykluczyć, ponieważ czas leczy rany i każda sytuacja potrafi zostać załagodzona. Nie ma zbyt wielkiej szansy, abyście po zdradzie wrócili do siebie, ale koleżeństwo ma większą szansę.

Jeśli chcemy rzetelnie odpowiedzieć sobie na pytanie, czy możemy i chcemy być nadal - po rozstaniu przyjaciółmi, trzeba zdać sobie sprawę z całego procesu rozstawania się - kolejnych jego etapów.

Patrz Co człowiek...

Czytaj więcej w wp.pl
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

komentarze

Jeszcze nie ma komentarzy - dodaj swój używając poniższego formularza...


Strona 1 z 0 ( 0 komentarze )
©2006 MosCom

Musisz się zalogować.

Logowanie

Login

Hasło

Remember me?
Zapomniane hasło?
Załóż konto

Tatusiowe menu

Nasze Forum
Weekendowy Tata
Czy potrzebna jest partia mężczyzn?
 
Czy nasze państwo realnie wspiera równouprawnienie w życiu rodzinnym?
 


Dotacja
  Kwota [PLN]Ostatnio nadesłane:

Odwiedza nas 1 gość
20.06.2018.