W Stronę Ojca i no co ty Tato

Pobierz e-booka

Rozwód - i co dalej ?- pobierz

Raport o opiece wspónej - pobierz

W pigułce

1% dla wstroneojca.pl
Możesz przeznaczyć 1% swojego podatku na potrzeby portalu wstroneojca.pl przekazując go w deklaracji PIT dla Fundacji Akcja KRS 0000111522
 

Polecamy

Zamów nasz biuletyn
Opowiemy Twoją historię!

Już prawie rok temu zachęcaliśmy na no co ty Tato czytelników i sympatyków – Opowiedz nam swoją historię – aby podzielili się z nami swoimi doświadczeniami. Deklarowaliśmy, że będziemy udostępniali te historie mediom, które się do nas zgłaszają. Otrzymaliśmy wtedy kilka historii i większość z nich przekazaliśmy przy różnych okazjach różnym mediom. Nie mamy informacji zwrotnej, w jaki sposób z nich skorzystano. Niemniej jednak sądzimy, że przysłużyło się to sprawie a może pomogło też w konkretnych przypadkach. Dzisiaj podejmujemy akcję publikowania tych historii samodzielnie. Nie będziemy ujawniać publicznie danych osób, których te historie dotyczą.

Jeżeli jednak zgłoszą się do nas inne media, aby konkretny przypadek poznać i się nim zainteresować, będziemy z zachowaniem zasad poufności podawać dostępne nam dane aby zainteresowani autorzy mogli się z tymi osobami skontaktować i opisać ich historie. Oczywiście będziemy publikować tylko historie prawdziwe. Jak je będziemy weryfikować, to już będzie zależeć od przypadku. Ale prosimy autorów przysyłających dla Anonima swoje historie aby zadbali, żeby były one zgodne z rzeczywistością i żeby dało się je chociaż pobieżnie potwierdzić – na przykład skserowanym dokumentem źródłowym z zamazanymi danymi osobowymi.

Zastrzegamy sobie prawo do redakcji nadesłanych tekstów zapewniając, że nie będziemy zniekształcać historii. Specjalnie też dla tego cyklu powołaliśmy do życia nowego autora – Anonima. Swoją historię można wysłać na adres poczty elektronicznej Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 
Warsztaty umiejętności wychowawczych
19.05.2010.
Warsztat przeznaczony jest dla rodziców, którzy doświadczają trudności wychowawczych i chcą nauczyć się budowania lepszego kontaktu ze swoim nastoletnim dzieckiem. Grupa adresowana jest do rodziców, którzy chcą lepiej poznać samych siebie w roli rodzica – którzy są gotowi przyjrzeć się swoim, czasem nieuświadomionym, postawom i zachowaniom rodzicielskim, którzy chcą określić swój rodzicielski potencjał i obszary wymagające doskonalenia.
Na warsztaty zapraszamy rodziców, którzy są zainteresowani rozwojem kompetencji wychowawczych w takich obszarach, jak: dobra, efektywna komunikacja z dzieckiem, rozpoznawanie potrzeb dziecka oraz własnych potrzeb jako rodzica, asertywność rodzicielska, rozwiązywanie konfliktów w relacji z dzieckiem, radzenie sobie z emocjami dziecka oraz własnymi emocjami.
Na warsztaty zapraszamy zarówno rodziców, którzy wychowują dziecko wspólnie ze swoim partnerem lub współmałżonkiem, jak i tych, którzy wychowują dziecko samotnie.
Zajęcia będą miały charakter warsztatowy, czyli będą się opierać głównie o ćwiczenia, służące rozwojowi konkretnych, praktycznych umiejętności wychowawczych, potrzebnych w codziennym kontakcie z dzieckiem.
Spotkania grupy będą prowadzone przez dwóch trenerów-psychologów  i obejmują 2 kolejne weekendy, 19-20.06 oraz 26-27.06, w godzinach 9.00 – 17.00, (w sumie 4 spotkania)
Zainteresowanych prosimy o jak najszybszy kontakt telefoniczny z Panią Patrycją Kurowską-Kowalczyk lub Karoliną Budzik w celu umówienia indywidualnej konsultacji psychologicznej przed rozpoczęciem spotkań grupowych.
Odbycie indywidualnej konsultacji psychologicznej jest niezbędnym warunkiem przyjęcia do grupy.
kontakt: (0-22) 626-94-19, Komitet Ochrony Praw Dziecka, Centrum Interwencyjne, ul. Hoża 27a lok. 5, Warszawa.
Udział w grupie jest bezpłatny!  UWAGA: Liczba miejsc ograniczona!
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

komentarze

Jeszcze nie ma komentarzy - dodaj swój używając poniższego formularza...


Strona 1 z 0 ( 0 komentarze )
©2006 MosCom

Musisz się zalogować.

Logowanie

Login

Hasło

Remember me?
Zapomniane hasło?
Załóż konto

Tatusiowe menu

Nasze Forum
Weekendowy Tata
Czy nasze państwo realnie wspiera równouprawnienie w życiu rodzinnym?
 


UEDotacja
  Kwota [PLN]Ostatnio nadesłane:


24.03.2018.