W Stronę Ojca i no co ty Tato

Pobierz e-booka

Rozwód - i co dalej ?- pobierz

Raport o opiece wspónej - pobierz

W pigułce

1% dla wstroneojca.pl
Możesz przeznaczyć 1% swojego podatku na potrzeby portalu wstroneojca.pl przekazując go w deklaracji PIT dla Fundacji Akcja KRS 0000111522
 

Polecamy

Zamów nasz biuletyn
Opowiemy Twoją historię!

Już prawie rok temu zachęcaliśmy na no co ty Tato czytelników i sympatyków – Opowiedz nam swoją historię – aby podzielili się z nami swoimi doświadczeniami. Deklarowaliśmy, że będziemy udostępniali te historie mediom, które się do nas zgłaszają. Otrzymaliśmy wtedy kilka historii i większość z nich przekazaliśmy przy różnych okazjach różnym mediom. Nie mamy informacji zwrotnej, w jaki sposób z nich skorzystano. Niemniej jednak sądzimy, że przysłużyło się to sprawie a może pomogło też w konkretnych przypadkach. Dzisiaj podejmujemy akcję publikowania tych historii samodzielnie. Nie będziemy ujawniać publicznie danych osób, których te historie dotyczą.

Jeżeli jednak zgłoszą się do nas inne media, aby konkretny przypadek poznać i się nim zainteresować, będziemy z zachowaniem zasad poufności podawać dostępne nam dane aby zainteresowani autorzy mogli się z tymi osobami skontaktować i opisać ich historie. Oczywiście będziemy publikować tylko historie prawdziwe. Jak je będziemy weryfikować, to już będzie zależeć od przypadku. Ale prosimy autorów przysyłających dla Anonima swoje historie aby zadbali, żeby były one zgodne z rzeczywistością i żeby dało się je chociaż pobieżnie potwierdzić – na przykład skserowanym dokumentem źródłowym z zamazanymi danymi osobowymi.

Zastrzegamy sobie prawo do redakcji nadesłanych tekstów zapewniając, że nie będziemy zniekształcać historii. Specjalnie też dla tego cyklu powołaliśmy do życia nowego autora – Anonima. Swoją historię można wysłać na adres poczty elektronicznej Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 
Kocham mamę i tatę po równo...
06.04.2010.
Od początku kwietnia ruszyła kampania społeczna outdoor "Kocham mamę i tatę po równo... nawet po rozwodzie" przygotowana przez Fundację Akcja we współpracy z firmą AMS. Patronat nad kampanią objęła Pełnomocnik ds. Równego Statusu Minister Elżbieta Radziszewska. Kampania ma na celu uwrażliwienie rodziców przeżywających kryzys rodzinny na fakt, że w tak trudnych chwilach dziecko potrzebuje kontaktu z obojgiem z nich. Kampania jest częścią działań Fundacji zmierzających do popularyzacji w Polsce Planów Wychowawczych i opieki wspólnej po rozwodzie. 
Bilbordy i citylighty w kilku miastach w Polsce odsyłają do strony internetowej www.rodzina.sos.pl na której rodzice mogą znaleźć wzory planów wychowawczych i adresy ośrodków mediacyjnych w całej Polsce. Specjaliści są zgodni - rozwodom w Polsce zbyt często towarzyszy bezkompromisowa walka o dzieci, tę sytuację kampania chce zmienić. Bilbordy i citylighty można zobaczyć na ulicach Warszawy, Bytomia, Chorzowa, Czeladzi, Gliwic, Katowic, Mysłowic, Rudy Śląskiej, Świętochłowic, Tarnowskich Gór, Tych, Zabrza, Krakowa, Poznania, Szczecina, Gdańska, Gdyni, Janek, Piaseczna i Raszyna ". Kampania jest realizowana dzięki dotacji z Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

komentarze

a my kochajmy je tez jednakowo....

Napisał zalesianin, dzień 04/12/2010 o 19:02

 1 
Strona 1 z 1 ( 1 komentarze )
©2006 MosCom

Musisz się zalogować.

Logowanie

Login

Hasło

Remember me?
Zapomniane hasło?
Załóż konto

Tatusiowe menu

Nasze Forum
Weekendowy Tata
Czy nasze państwo realnie wspiera równouprawnienie w życiu rodzinnym?
 


UEDotacja
  Kwota [PLN]Ostatnio nadesłane:

Odwiedza nas 2 gości
22.03.2018.