W Stronę Ojca i no co ty Tato
Spotkania Małżeńskie
11.03.2010.
Spotkania Małżeńskie zapraszają pary małżeńskie na rekolekcje dla małżeństw cywilnych w powtórnych związkach po rozwodzie, które odbędą się w Warszawie w dniach 12 - 14 marca 2010. Będą to spotkania, w czasie których każde małżeństwo będzie mogło odkryć drogowskazy chrześcijańskiego życia przeznaczonego specjalnie dla nich.
Rekolekcje Spotkań Małżeńskich uczą rozwiązywania wszystkich trudnych spraw, także codziennych, w duchu dialogu prowadzonego przez męża i żonę tylko we dwoje. Pomagają lepiej rozumieć się nawzajem, skorzystać każdemu małżeństwu na bazie jego indywidualnych doświadczeń życiowych.
Spotkania trwają od piątku godz. 17.30 do niedzieli, godz. 15.00. Prowadzone są w domach rekolekcyjnych przez odpowiednio do tego przygotowane małżeństwa i kapłana. Uczestniczyć mogą wszystkie małżeństwa, bez dzieci. Odpłatność za udział w spotkaniu związana jest z kosztami wyżywienia oraz zakwaterowania w pokojach dwuosobowych.
Najbliższy termin - Warszawa, 12 - 14 marca 2010. Zgłoszenia przyjmują: Irmina i Krzysztof Antoszkiewiczowie, tel. 0 605 588 121, (22) 815 30 97, e-mail: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
Więcej informacji na stronie www.spotkaniamalzenskie.pl.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

komentarze

Jeszcze nie ma komentarzy - dodaj swój używając poniższego formularza...


Strona 1 z 0 ( 0 komentarze )
©2006 MosCom

Musisz się zalogować.

Logowanie

Login

Hasło

Remember me?
Zapomniane hasło?
Załóż konto

Tatusiowe menu

Nasze Forum
Weekendowy Tata
Czy nasze państwo realnie wspiera równouprawnienie w życiu rodzinnym?
 


Dotacja
  Kwota [PLN]Ostatnio nadesłane:

Odwiedza nas 1 gość
25.04.2018.