W Stronę Ojca i no co ty Tato

Pobierz e-booka

Rozwód - i co dalej ?- pobierz

Raport o opiece wspónej - pobierz

W pigułce

1% dla wstroneojca.pl
Możesz przeznaczyć 1% swojego podatku na potrzeby portalu wstroneojca.pl przekazując go w deklaracji PIT dla Fundacji Akcja KRS 0000111522
 

Polecamy

Odjazdowe fotki lasek dla poszukujących swojego ideału piękna.

Zamów nasz biuletyn
Opowiemy Twoją historię!

Już prawie rok temu zachęcaliśmy na no co ty Tato czytelników i sympatyków – Opowiedz nam swoją historię – aby podzielili się z nami swoimi doświadczeniami. Deklarowaliśmy, że będziemy udostępniali te historie mediom, które się do nas zgłaszają. Otrzymaliśmy wtedy kilka historii i większość z nich przekazaliśmy przy różnych okazjach różnym mediom. Nie mamy informacji zwrotnej, w jaki sposób z nich skorzystano. Niemniej jednak sądzimy, że przysłużyło się to sprawie a może pomogło też w konkretnych przypadkach. Dzisiaj podejmujemy akcję publikowania tych historii samodzielnie. Nie będziemy ujawniać publicznie danych osób, których te historie dotyczą.

Jeżeli jednak zgłoszą się do nas inne media, aby konkretny przypadek poznać i się nim zainteresować, będziemy z zachowaniem zasad poufności podawać dostępne nam dane aby zainteresowani autorzy mogli się z tymi osobami skontaktować i opisać ich historie. Oczywiście będziemy publikować tylko historie prawdziwe. Jak je będziemy weryfikować, to już będzie zależeć od przypadku. Ale prosimy autorów przysyłających dla Anonima swoje historie aby zadbali, żeby były one zgodne z rzeczywistością i żeby dało się je chociaż pobieżnie potwierdzić – na przykład skserowanym dokumentem źródłowym z zamazanymi danymi osobowymi.

Zastrzegamy sobie prawo do redakcji nadesłanych tekstów zapewniając, że nie będziemy zniekształcać historii. Specjalnie też dla tego cyklu powołaliśmy do życia nowego autora – Anonima. Swoją historię można wysłać na adres poczty elektronicznej Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 
Spotkania Małżeńskie
11.03.2010.
Spotkania Małżeńskie zapraszają pary małżeńskie na rekolekcje dla małżeństw cywilnych w powtórnych związkach po rozwodzie, które odbędą się w Warszawie w dniach 12 - 14 marca 2010. Będą to spotkania, w czasie których każde małżeństwo będzie mogło odkryć drogowskazy chrześcijańskiego życia przeznaczonego specjalnie dla nich.
Rekolekcje Spotkań Małżeńskich uczą rozwiązywania wszystkich trudnych spraw, także codziennych, w duchu dialogu prowadzonego przez męża i żonę tylko we dwoje. Pomagają lepiej rozumieć się nawzajem, skorzystać każdemu małżeństwu na bazie jego indywidualnych doświadczeń życiowych.
Spotkania trwają od piątku godz. 17.30 do niedzieli, godz. 15.00. Prowadzone są w domach rekolekcyjnych przez odpowiednio do tego przygotowane małżeństwa i kapłana. Uczestniczyć mogą wszystkie małżeństwa, bez dzieci. Odpłatność za udział w spotkaniu związana jest z kosztami wyżywienia oraz zakwaterowania w pokojach dwuosobowych.
Najbliższy termin - Warszawa, 12 - 14 marca 2010. Zgłoszenia przyjmują: Irmina i Krzysztof Antoszkiewiczowie, tel. 0 605 588 121, (22) 815 30 97, e-mail: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
Więcej informacji na stronie www.spotkaniamalzenskie.pl.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

komentarze

Jeszcze nie ma komentarzy - dodaj swój używając poniższego formularza...


Strona 1 z 0 ( 0 komentarze )
©2006 MosCom

Musisz się zalogować.

Logowanie

Login

Hasło

Remember me?
Zapomniane hasło?
Załóż konto

Tatusiowe menu

Nasze Forum
Weekendowy Tata
Czy nasze państwo realnie wspiera równouprawnienie w życiu rodzinnym?
 


UEDotacja
  Kwota [PLN]Ostatnio nadesłane:

Odwiedza nas 2 gości
27.05.2018.