W Stronę Ojca i no co ty Tato

Pobierz e-booka

Rozwód - i co dalej ?- pobierz

Raport o opiece wspónej - pobierz

W pigułce

1% dla wstroneojca.pl
Możesz przeznaczyć 1% swojego podatku na potrzeby portalu wstroneojca.pl przekazując go w deklaracji PIT dla Fundacji Akcja KRS 0000111522
 

Polecamy

Zamów nasz biuletyn
Opowiemy Twoją historię!

Już prawie rok temu zachęcaliśmy na no co ty Tato czytelników i sympatyków – Opowiedz nam swoją historię – aby podzielili się z nami swoimi doświadczeniami. Deklarowaliśmy, że będziemy udostępniali te historie mediom, które się do nas zgłaszają. Otrzymaliśmy wtedy kilka historii i większość z nich przekazaliśmy przy różnych okazjach różnym mediom. Nie mamy informacji zwrotnej, w jaki sposób z nich skorzystano. Niemniej jednak sądzimy, że przysłużyło się to sprawie a może pomogło też w konkretnych przypadkach. Dzisiaj podejmujemy akcję publikowania tych historii samodzielnie. Nie będziemy ujawniać publicznie danych osób, których te historie dotyczą.

Jeżeli jednak zgłoszą się do nas inne media, aby konkretny przypadek poznać i się nim zainteresować, będziemy z zachowaniem zasad poufności podawać dostępne nam dane aby zainteresowani autorzy mogli się z tymi osobami skontaktować i opisać ich historie. Oczywiście będziemy publikować tylko historie prawdziwe. Jak je będziemy weryfikować, to już będzie zależeć od przypadku. Ale prosimy autorów przysyłających dla Anonima swoje historie aby zadbali, żeby były one zgodne z rzeczywistością i żeby dało się je chociaż pobieżnie potwierdzić – na przykład skserowanym dokumentem źródłowym z zamazanymi danymi osobowymi.

Zastrzegamy sobie prawo do redakcji nadesłanych tekstów zapewniając, że nie będziemy zniekształcać historii. Specjalnie też dla tego cyklu powołaliśmy do życia nowego autora – Anonima. Swoją historię można wysłać na adres poczty elektronicznej Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 
bezpłane warsztaty - RADYKALNE WYBACZANIE
28.01.2010.
Zapraszamy na bezpłatny warsztat, dzięki któremu będziesz mógł dotknąć tego co budzi w Tobie największy opór.  Czy jesteś na tyle odważny by podjąć taką decyzję dzisiaj ? Czy jesteś na tyle otwarty, że pragniesz najgłębszej zmiany, nawet na poziomie Twojej podświadomości, ba tożsamości. Czy odważysz się jeszcze raz rozkopać Twoje bóle by spojrzeć na własne doświadczenia życiowe z zupełnie innej perspektywy ? Jedno możemy Ci obiecać – nie będziemy fruwać w chmurach, będziemy rozmawiać o prawdziwych problemach i damy Ci rzeczywiste narzędzia do ich rozwiązania.

Co byś powiedział na następujące stwierdzenia: W wybaczaniu nie chodzi o to by zapomnieć. Nic  nie dzieje się Tobie. Wszystko dzieję się dla Ciebie. Nie masz nic do wybaczenia i nikt nie ma Tobie nic do wybaczenia. Weź lekcję, pamiętaj i idź do przodu z podniesioną głową.  Jeżeli któreś z powyższych stwierdzeń intryguje Cię, to ten warsztat jest dla Ciebie. 

Korzyści:

- Umiejętność spojrzenia na wszystkie swoje doświadczenia przeszłe, teraźniejsze, i te przyszłe z nowej perspektywy,

-Ta perspektywa da Ci nowe siły i nowe cele.
Pamiętaj tylko do Ciebie zależy jak bardzo głęboko będzie transformujące doświadczenie tego warsztatu. Wierze jednak, że jeżeli dotkniesz tylko powierzchni to będzie to początek prawdziwie transformującego procesu.

 

Szkolenie poprowadzą: 

Agnieszka Sawicka oraz Jarosław Kwaśniewicz – Trenerzy MS Team

Kiedy: szkolenie odbędzie się w dniach: 06-07.02.2010r (2 dni)

Gdzie:  w Warszawie, w siedzibie MS Team, na ul. Uprawnej 40 (Wilanów)

Już dzisiaj zagwarantuj sobie miłość i szczęście!
 
zapisy:

GSM:  +48.506.737.671
E-mail: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

komentarze

Jeszcze nie ma komentarzy - dodaj swój używając poniższego formularza...


Strona 1 z 0 ( 0 komentarze )
©2006 MosCom

Musisz się zalogować.

Logowanie

Login

Hasło

Remember me?
Zapomniane hasło?
Załóż konto

Tatusiowe menu

Nasze Forum
Weekendowy Tata
Czy nasze państwo realnie wspiera równouprawnienie w życiu rodzinnym?
 


UEDotacja
  Kwota [PLN]Ostatnio nadesłane:


24.05.2018.