W Stronę Ojca i no co ty Tato

Pobierz e-booka

Rozwód - i co dalej ?- pobierz

Raport o opiece wspónej - pobierz

W pigułce

1% dla wstroneojca.pl
Możesz przeznaczyć 1% swojego podatku na potrzeby portalu wstroneojca.pl przekazując go w deklaracji PIT dla Fundacji Akcja KRS 0000111522
 

Polecamy

Zamów nasz biuletyn
Opowiemy Twoją historię!

Już prawie rok temu zachęcaliśmy na no co ty Tato czytelników i sympatyków – Opowiedz nam swoją historię – aby podzielili się z nami swoimi doświadczeniami. Deklarowaliśmy, że będziemy udostępniali te historie mediom, które się do nas zgłaszają. Otrzymaliśmy wtedy kilka historii i większość z nich przekazaliśmy przy różnych okazjach różnym mediom. Nie mamy informacji zwrotnej, w jaki sposób z nich skorzystano. Niemniej jednak sądzimy, że przysłużyło się to sprawie a może pomogło też w konkretnych przypadkach. Dzisiaj podejmujemy akcję publikowania tych historii samodzielnie. Nie będziemy ujawniać publicznie danych osób, których te historie dotyczą.

Jeżeli jednak zgłoszą się do nas inne media, aby konkretny przypadek poznać i się nim zainteresować, będziemy z zachowaniem zasad poufności podawać dostępne nam dane aby zainteresowani autorzy mogli się z tymi osobami skontaktować i opisać ich historie. Oczywiście będziemy publikować tylko historie prawdziwe. Jak je będziemy weryfikować, to już będzie zależeć od przypadku. Ale prosimy autorów przysyłających dla Anonima swoje historie aby zadbali, żeby były one zgodne z rzeczywistością i żeby dało się je chociaż pobieżnie potwierdzić – na przykład skserowanym dokumentem źródłowym z zamazanymi danymi osobowymi.

Zastrzegamy sobie prawo do redakcji nadesłanych tekstów zapewniając, że nie będziemy zniekształcać historii. Specjalnie też dla tego cyklu powołaliśmy do życia nowego autora – Anonima. Swoją historię można wysłać na adres poczty elektronicznej Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 
Mężczyzna w ciąży
25.01.2010.
"The Daily Mail" nformuje - transseksualny Amerykanin Scott Moore w przyszłym miesiącu ma urodzić dziecko. To drugi na świecie mężczyzna, który spodziewa dziecka. W lipcu 2008 roku "matką" córeczki został Amerykanin z Oregonu Thomas Beatie. Trafił on wtedy na pierwsze strony gazet jako pierwszy na świecie mężczyzna w ciąży. Scott urodził się jako kobieta - Jessica. Również jego, a właściwie jej (według świadectwa urodzenia Scott nadal jest kobietą) mąż Thomas był od urodzenia kobietą o imieniu Laura.

- To, że chce stać się mężczyzną po raz pierwszy uświadomiłem sobie mając 11 lat - mówi Scott. - Kiedy powiedziałem o tym rodzinie, wszyscy myśleli, że zwariowałem. Ale z czasem zrozumieli i odkąd skończyłem 16 lat pozwolili mi przyjmować męskie hormony - opowiada 30-latek. Później rodzice sfinansowali mu operację usunięcia piersi, jednak nie było ich stać na kompleksową operację zmiany płci. Dlatego też Scott cały czas posiada damskie narządy rozrodcze.

Z kolei jego mąż Thomas operację zmiany płci przeszedł w zeszłym roku.

Para poznała się w 2005 roku na spotkaniu grupy wsparcia dla mężczyzn transseksualnych. W 2008 Scott i Thomas rozpoczęli starania o dziecko. Scott został zapłodniony spermą kolegi, w czerwcu 2009 roku okazało się, że spodziewa się dziecka.

Jak mówi para, nie może się doczekać narodzin chłopca, który ma otrzymać imię Miles.

Scott i Thomas wychowują już dwójkę dzieci z poprzedniego związku Thomasa z kobietą - 12-letniego Grega i 10-letniego Logana.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

komentarze

pokręciło już tych ludzi całkiem- dzięki Ci Panie, że to nie moi rodzice.........

Napisał zalesianin, dzień 02/07/2010 o 20:26

 1 
Strona 1 z 1 ( 1 komentarze )
©2006 MosCom

Musisz się zalogować.

Logowanie

Login

Hasło

Remember me?
Zapomniane hasło?
Załóż konto

Tatusiowe menu

Nasze Forum
Weekendowy Tata
Czy nasze państwo realnie wspiera równouprawnienie w życiu rodzinnym?
 


UEDotacja
  Kwota [PLN]Ostatnio nadesłane:


24.05.2018.