W Stronę Ojca i no co ty Tato

Pobierz e-booka

Rozwód - i co dalej ?- pobierz

Raport o opiece wspónej - pobierz

W pigułce

1% dla wstroneojca.pl
Możesz przeznaczyć 1% swojego podatku na potrzeby portalu wstroneojca.pl przekazując go w deklaracji PIT dla Fundacji Akcja KRS 0000111522
 

Polecamy

Zamów nasz biuletyn
Opowiemy Twoją historię!

Już prawie rok temu zachęcaliśmy na no co ty Tato czytelników i sympatyków – Opowiedz nam swoją historię – aby podzielili się z nami swoimi doświadczeniami. Deklarowaliśmy, że będziemy udostępniali te historie mediom, które się do nas zgłaszają. Otrzymaliśmy wtedy kilka historii i większość z nich przekazaliśmy przy różnych okazjach różnym mediom. Nie mamy informacji zwrotnej, w jaki sposób z nich skorzystano. Niemniej jednak sądzimy, że przysłużyło się to sprawie a może pomogło też w konkretnych przypadkach. Dzisiaj podejmujemy akcję publikowania tych historii samodzielnie. Nie będziemy ujawniać publicznie danych osób, których te historie dotyczą.

Jeżeli jednak zgłoszą się do nas inne media, aby konkretny przypadek poznać i się nim zainteresować, będziemy z zachowaniem zasad poufności podawać dostępne nam dane aby zainteresowani autorzy mogli się z tymi osobami skontaktować i opisać ich historie. Oczywiście będziemy publikować tylko historie prawdziwe. Jak je będziemy weryfikować, to już będzie zależeć od przypadku. Ale prosimy autorów przysyłających dla Anonima swoje historie aby zadbali, żeby były one zgodne z rzeczywistością i żeby dało się je chociaż pobieżnie potwierdzić – na przykład skserowanym dokumentem źródłowym z zamazanymi danymi osobowymi.

Zastrzegamy sobie prawo do redakcji nadesłanych tekstów zapewniając, że nie będziemy zniekształcać historii. Specjalnie też dla tego cyklu powołaliśmy do życia nowego autora – Anonima. Swoją historię można wysłać na adres poczty elektronicznej Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 
Warsztaty "Lepiej Rozmawiać"
11.12.2009.
Zapraszamy Rodziców znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej (rozwód, separacja, emigracja) do udziału w kolejnej edycji warsztatu "Lepiej rozmawiać". Warsztat jest przeznaczony dla Rodziców, którzy chcą rozwiązać konflikt i ochronić dzieci przed jego negatywnymi skutkami.
Miejsce warsztatu: Wrocław, Data: 13.12.2009 (niedziela), godz. 9-14

Oto opinie uczestników poprzednich warsztatów:
"Żałuję, że nie wzięłam udziału w takim warsztacie wcześniej. To jest wiedza, którą powinien mieć KAŻDY rodzic w sytuacji rozwodu. Ale lepiej późno niż wcale"
"Teraz wiem więcej czego potrzebuje moje dziecko i będę się starał wdrażać te pomysły w życie"

Gwarantujemy solidna porcje wiedzy, ciekawe ćwiczenia, ciepłą atmosferę, możliwość wymiany doświadczeń z innymi rodzicami, materiały warsztatowe, zaświadczenie o uczestnictwie oraz poczęstunek. Koszt udziału: 150 zl.
Mamy jeszcze wolne miejsca, zapraszamy

Zgłoszenia: 0 515 131 440, Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Zapraszamy,
Zespol Centrum Mediacji "Komfort Dialogu"
www.komfortdialogu.com
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

komentarze

Jeszcze nie ma komentarzy - dodaj swój używając poniższego formularza...


Strona 1 z 0 ( 0 komentarze )
©2006 MosCom

Musisz się zalogować.

Logowanie

Login

Hasło

Remember me?
Zapomniane hasło?
Załóż konto

Tatusiowe menu

Nasze Forum
Weekendowy Tata
Czy nasze państwo realnie wspiera równouprawnienie w życiu rodzinnym?
 


UEDotacja
  Kwota [PLN]Ostatnio nadesłane:


27.05.2018.