W Stronę Ojca i no co ty Tato

Polecamy

Zamów nasz biuletyn
Aktualności w serwisie wstroneojca.pl


Apel ojca
Aktualności
Ojciec 5 letniego dziecka prosi o pomoc. Obejrzycie materiał tvn24 i skomentujcie na forum wstroneojca.pl Link do filmu
 
Zaczarowany ogród
Nadesłane przez użytkowników
Zapraszamy do odwiedzenia portalu www.zaczarowany-ogrod.pl Naszą misją jest dostarczanie informacji na temat najlepszych wydarzeń w Warszawie dla Waszych dzieci. Pośród chaosu informacji "co, gdzie, kiedy" nie zawsze jest łatwo znaleźć najciekawszą ofertę, dogodną dla nas i naszego dziecka.
Teraz to nie jest już problem. W każdej chwili możecie zaplanować oraz sprawdzić najlepsze wydarzenia dziecięce w mieście.
 
Spot Radiowy Kampania Społeczna
Aktualności
Posłuchaj spotu radiowego do Kampanii Społecznej Fundacji Akcja "Nawet po Waszym rozstaniu jesteście mi potrzebni oboje".  Spot
 
Głosuj na nas!
Aktualności
Głosuj na Fundację Akcja, która prowadzi www.wstroneojca.pl i inne projekty skierowane do rodziców w kryzysie na Rankingu Organizacji Pożytku Publicznego. Dzięki Waszym głosom będziemy bardziej widoczni. co zwiększy nasze szanse w kampanii 1%.
 
Ulgi w PIT dla samotnych rodziców
Aktualności
Przepisy podatkowe nie zawierają ani definicji samotnego wychowywania dziecka ani wychowywania. Dlatego te pojęcia należy rozumieć zgodnie z definicjami słownikowymi. I tak osoba samotnie wychowująca dziecko to osoba, która w określonej sytuacji, w określonym czasie zupełnie sama zajmuje się wychowywaniem dziecka. Z kolei wychowywać kogoś to zapewnić osobie niedorosłej osiągnięcie rozwoju fizycznego, psychicznego, zapewnić opiekę istocie niedorosłej oraz doprowadzić ją do samodzielności. Darmowy program do wypełnia PIT
Czytaj całość…
 
Tomasz Lis na żywo
Aktualności
Najbliższy program w TVP 2 z cyklu "Tomasz Lis na żywo" w poniedziałek 14.03.2011 o 21.40 poświęcony będzie problemowi wykorzystywaniu dzieci we konflikcie rodziców towarzyszącym rozwodowi. Zachęcamy do oglądania.
 
Raport "Perspektywy Opieki Wspólnej w Polsce"
Aktualności
Opieka wspólna w postaci naprzemiennego zamieszkiwania dziecka w obojga rodziców po ich rozwodzie jest, coraz częściej stosowana w USA, Skandynawii i innych krajach. Może ona przybierać różne formy. Od spędzania przez dziecko przerw w nauce u ojca, a okresów szkolnych u matki, do spędzania na przemian dnia u ojca i dnia u matki.
Czytaj całość…
 
Poleć adwokata
Aktualności
Od kilku lat tworzymy bazę polecanych adwokatów z całej Polski. Dzięki waszym opiniom mogliśmy polecić uczciwych zaangażowanych w swoją pracę prawników kilkuset potrzebującym użytkownikom wstroneojca.pl, którzy poprosili nas o pomoc. Nasza baza zawiera jednak tylko kilkadziesiąt opinii, dlatego nie możemy pomóc wszystkim. Szczególnie dotyczy to osób z mniejszych miejscowości i tych którzy mieszkają za granicą, np. w Wlk. Brytanii. Prosimy więc Was o pomoc - Jeśli zetknęliście się z adwokatem, który Wam pomógł wpiszcie go na naszą listę adwokatów godnych polecania. Link do listy polecanych adwokatów Lista
 
Ustawa może zlikwidować sądy rodzinne
Aktualności
11 stycznia 2011 r. odbędzie się w Sejmie wysłuchanie publiczne nad projektem ustawy o ustroju sądów powszechnych w niezmienionej formie, zakładającej obligatoryjnie tylko dwa wydziały (cywilny i karny) w sądzie rejonowym, pozostawiając jedynie fakultatywną możliwość tworzenia, między innymi, wydziałów rodzinnych i nieletnich. Projekt nie nie zakłada możliwości tworzenia wydziałów rodzinnych w sądach okręgowych. Co myślicie o tym projekcie ustawodawczym? Dyskutujmy na naszym forum
 
By w 2011 spełniły się Wasze marzenia.
Aktualności
By spokój i radość towarzyszyła Wam przez cały Nowy Rok. By w tym 2011 roku spełniły się Wasze marzenia, życzy Fundacja Akcja. Przy tej okazji chcielibyśmy też podziękować naszym darczyńcom, którzy pomogli realizować nasze projekty w 2010, a w szczególności Panom - Mirosławowi, Krzysztofowi, Michałowi i Piotrowi oraz komitetom Wyborczym WSPÓLNY POWIAT CHRZANOWSKI i MŁODA TRZEBINIA za dotacje, jakie przekazali na działalność statutową Fundacji Akcja. Prosimy abyście również pamiętali o możliwości przekazania 1% w zeznaniu podatkowy za 2010 rok na konto Fundacji Akcja KRS 0000111522. Dziękujemy że jesteście z nam.
 
Ostatnie miejsca Asertywność warsztaty
Aktualności
Jak skutecznie realizować swoje cele nie niszcząc innych? Odpowiedzią jest asertywność czyli postawa pozwalająca egzekwować własne prawa z poszanowaniem praw innych osób. Zapraszamy na bezpłatne warsztaty w Fundacji Akcja 20.11.20010. zgłoszenia Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć Szczególne miejsce poświęcimy temu, jak zachowywać się asertywnie w sytuacji nierównej walki: ataku psychologicznego, manipulacji. Będziemy pracować nad znalezieniem asertywnych rozwiązań w konkretnych sytuacjach.
Czytaj całość…
 
Dziękujemy naszym październikowym darczyńcom
Aktualności
Dziękujęmy Panu Mirosławowi za wpłątę na rzecz Fundacji dokonaną w październiku.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 49 - 72 z 423

Logowanie

Login

Hasło

Remember me?
Zapomniane hasło?
Załóż konto

Tatusiowe menu

Nasze Forum
Weekendowy Tata
Czy nasze państwo realnie wspiera równouprawnienie w życiu rodzinnym?
 


UEDotacja
  Kwota [PLN]Ostatnio nadesłane:

Odwiedza nas 1 gość
25.04.2018.