W Stronę Ojca i no co ty Tato

Polecamy

Zamów nasz biuletyn
Aktualności w serwisie wstroneojca.pl


Wojna z Jugendamtami
Aktualności
Wprawdzie nie wygraliśmy jeszcze wojny, ale bitwę z pewnością tak - komentuje raport europosłów Wojciech Pomorski z Bytowa, ojciec walczący o prawo do kontaktów z dziećmi, które stracił po rozwodzie z żoną Niemką. Jego przypadek, i wiele podobnych, badała Komisja Petycji Parlamentu Europejskiego.
Czytaj całość…
 
Zaproszenie dla ojców na tacierzyńskim do TVN
Aktualności
Redakcja programu Miasto Kobiet w Tvn Style serdecznie zaprasza wszystkich Ojców, którzy byli na urlopie tacierzyńskim i pragną podzielić się swoimi doświadczeniami, do udziału w programie.
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt na adres mailowy : Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
 
Świadomi rodzice - szczęśliwe dzieci
Nadesłane przez użytkowników
Ośrodek Mediacji i Dialogu informuje, że Szkoła Miłości przyjmuje już zgłoszenia na warsztaty
umiejętności wychowawczych dla rodziców : "Świadomi rodzice - szczęśliwe dzieci" Warsztaty obejmują cykl 10 spotkań, które będą odbywać się raz w tygodniu - w środy w godz. 18.00 -20.30. Początek zajęć 25. 03. 2009 r.; koniec zajęć 27. 05. 2009 r. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Czytaj całość…
 
Polnisch verboten!
Aktualności
Beata Pokrzeptowicz-Meyer porwała własnego syna, by uratować go przed germanizacją. W Polsce uchodzi za bohaterkę narodową, w Niemczech – za pieniaczkę.
Czytaj całość…
 
Grupa wsparcia dla rodziców w konflikcie okołorozwodowym
Aktualności
Grupa przeznaczona jest dla rodziców będących w sytuacji rozwodu, separacji lub rozstania z byłym partnerem. Konflikty między byłymi partnerami, kryzysy małżeńskie, rozwód bądź separacje to sytuacje uruchamiające przeżywanie bardzo silnych emocji takich jak: rozczarowanie, złość, niechęć, żal czy wrogość. Bywa tak, że dorosłym brakuje wsparcia i umiejętności radzenia sobie z sytuacjami  kryzysowymi i trudno im skoncentrować uwagę na dziecku i jego potrzebach.
Czytaj całość…
 
Środowiska feministyczne krytykują Minister Radziszewską
Aktualności
Organizacje feministyczne nie są zadowolone z pracy pełnomocnika rządu ds. równego traktowania. Krytycznie oceniają działalność Radziszewskiej w zakresie przeciwdziałania dyskryminacji kobiet i monitorowania tego problemu. "Pani minister wybiera sobie obszary, które uważa za dyskryminację i którym chce przeciwdziałać. My za mniejsze pieniądze w mniejszym zespole robimy więcej i lepiej monitorujemy równość płci" - uważa prezes fundacji Feminoteka Joanna Piotrowska.
Czytaj całość…
 
spotkanie integracyjne w Katowicach
Aktualności
W piątek 06.02.2009  w Klubie Nurkowania Swobodnego "Keson" ul. Karola Miarki 42 41-902 odbyło się spotkanie sympatyków www.wstroneojca.pl
 
Warsztaty dla przyszłych ojców
Aktualności

Zostanę tatą – i co dalej? czyli „9 miesięcy” taty

Warsztat jest skierowany do przyszłych ojców i mężczyzn, którzy zostali właśnie tatusiami. Tematyka proponowanych przez nas spotkań ma na celu przygotowanie do roli taty, męża, życia w rodzinie! Często, bowiem zdobywamy wiedzę dotyczącą pielęgnacji i opieki na dzieckiem zapominając, że zostanie rodzicem to również zmiana w naszym życiu, zarówno kobiety jak i mężczyzny.
Nasza propozycja to krótkie spotkania z różnymi specjalistami – psychologiem, psychologiem dziecięcym, seksuologiem, którzy podzielą się z Wami swoimi doświadczeniami, odpowiedzą na Wasze wątpliwości, pytania, odszukają z Wami sposoby i metody radzenia sobie w nowych i czasami trudnych sytuacjach. Nasza kadra to zarówno specjaliści w swojej dziedzinie, ale także część z nich to rodzice.

Czytaj całość…
 
Wybierzmy z naszego grona Działacza Obywatelskiego Roku 2008!
Aktualności
Pokażmy osoby, z grona działaczy organizacji pro ojcowskich i przyznajmy im nagrody. Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanych przez serwis Wiadomości24.pl oraz portal ngo.pl. Jak zgłaszać i wybierać?
   1. Znajdź osobę, którą warto nagrodzić.
   2. Znajdź opis jej działalności w internecie
   3. W terminie od 14 stycznia do 4 lutego 2009 r. zgłoś osobę za pomocą formularza na stronie wiadomości24.pl (formularz znajdziesz tutaj >>) (koniecznie podaj jej dane kontaktowe oraz link do opisu jej działalności: tekst, zdjęcia, wideo zamieszczone w dowolnym miejscu w sieci).
   4. Jeśli nikt jeszcze jej nie opisał – zrób to i zamieść materiał w serwisie Wiadomości24.pl lub ngo.pl do 3 lutego 2009. Pamiętaj, że opis musi dotyczyć działalności obywatelskiej w 2008 r.
Czytaj całość…
 
Sąd odebrał dzieci dziadkom i oddał gejom
Nadesłane przez użytkowników
Sąd w Edynburgu odebrał szkockiemu małżeństwu prawo do opieki nad wnukami. Dzieci zostaną adoptowane przez parę homoseksualistów. Sędziowie uznali argumenty pracowników opieki społecznej, którzy przekonywali, że dziadkowie są za starzy na wychowywanie maluchów.
Czytaj całość…
 
30 lat sądownictwa rodzinnego
Aktualności
Od 30 lat w Polsce działa sądownictwo rodzinne. 1 stycznia 1978 r. zaczęła obowiązywać podstawa prawna, pozwalająca jednemu sądowi kompleksowo orzekać w sprawach dotyczących rodziny i nieletnich. Z tej okazji w czwartek w sali kolumnowej Sejmu na specjalnej uroczystości spotkali się przedstawiciele najwyższych władz sądowniczych, parlamentarzyści, przedstawiciele prezydenta, premiera oraz Rzecznik Praw Dziecka.
Czytaj całość…
 
Lepiej rozmawiać - warsztaty
Lobbing
Zapraszamy Rodziców znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej (rozwód, separacja, emigracja) do udziału w kolejnej edycji warsztatu "Lepiej rozmawiać". Warsztat jest przeznaczony dla Rodziców, którzy chcą rozwiązać konflikt i ochronić dzieci przed jego negatywnymi skutkami. Miejsce warsztatu: Wrocław, ul. Sokolnicza 5 lok. 19 (Komfort Dialogu) Data: 28.2.2009 (sobota), 9:30 - 16:00
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 193 - 216 z 423

Logowanie

Login

Hasło

Remember me?
Zapomniane hasło?
Załóż konto

Tatusiowe menu

Nasze Forum
Weekendowy Tata
Czy nasze państwo realnie wspiera równouprawnienie w życiu rodzinnym?
 


UEDotacja
  Kwota [PLN]Ostatnio nadesłane:

Odwiedza nas 1 gość
25.04.2018.