W Stronę Ojca i no co ty Tato
Lobbing
Protest Forum dotyczący kampanii przeciwko przemocy
Lobbing
07.08.2008.
W związku z kampanią społeczną „Przełam przemoc” pragniemy wyrazić swój głęboki sprzeciw wobec stylu i metod jakimi jest ona realizowana. Chcemy zaprotestować przeciwko stereotypowemu i krzywdzącemu większość mężczyzn przedstawianiu ich jako sprawców przemocy domowej. Taki przekaz widnieje na plakatach rządowej kampanii, na których obok napisu „przemoc domowa to przestępstwo” pokazano wizerunek mężczyzny z zaciśniętą pięścią i z pasem w drugiej ręce.
Czytaj całość…
 
Problemy z Integracją
Lobbing
27.06.2008.
Jedno ze Stowarzyszeń, które podpisało porozumienie - Stowarzyszenie na Rzecz Poszanowania Prawa Dzieci i Rodziny reprezentowane przez Krzysztofa Gawryszczaka postanowiło wystąpić z Forum na rzecz Odpowiedzialnego Ojcostwa. Odtąd Forum będzie działać jako porozumienie 5 organizacji. Jesteśmy jednak otwarci na nowych członków, którym leży na sercu problem odpowiedzialnego ojcostwa.
 
Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości
Lobbing
25.06.2008.
Z inicjatywy Ireneusza Dzierżęgi odbyło się 24.06.08 spotkanie przedstawicieli Forum na Rzecz Odpowiedzialnego Ojcostwa z Ministrem Sprawiedliwości. Na spotkaniu omówiliśmy najważniejsze problemy środowiska ojców zabiegających o tworzenie satysfakcjonujących kontaktów wychowawczych z dziećmi podczas kryzysu rodzinnego.
Czytaj całość…
 
Oświadczenie Forum z okazji Dnia Ojca
Lobbing
22.06.2008.

W imieniu Forum na Rzecz Odpowiedzialnego Ojcostwa, reprezentując środowisko pozamałżeńskich i rozwiedzionych ojców podejmujących starania o utrzymanie pełnych, satysfakcjonujących wychowawczo kontaktów ze swoimi dziećmi chcieliśmy w Dniu Ojca zwrócić uwagę na kilka faktów.

Czytaj całość…
 
Zebranie członków Forum
Lobbing
16.06.2008.

13.06.2008 w piątek odbyło się zebranie członków Forum na Rzecz Odpowiedzialnego Ojcostwa. Pomimo tej uznawanej przez wiele osób za pechową daty, zebranie okazało się bardzo owocne. Ustalono kilka kluczowych dla dalszego działania Forum zasad, oraz omówiono najbliższe wspólne plany.

 

Czytaj całość…
 
Spotkanie z Minister Radziszewską
Lobbing
15.05.2008.
Na zaproszenie Pani Pełnomocnik Rządu do Spraw Równego Traktowania Elżbiety Radziszewskiej odbyło się spotkanie w Kancelarii Rady Ministrów z przedstawicielami organizacji „ojcowskich” tworzących Forum na Rzecz Odpowiedzialnego Ojcostwa.
Czytaj całość…
 
Porozumienie organizacji ojcowskich
Lobbing
26.04.2008.
Przedstawiciele 6 organizacji ojcowskich podpisali porozumienie tworząc FORUM na Rzecz Odpowiedzialnego Ojcostwa. FORUM jest platformą współpracy i koordynacji działań Organizacji Założycielskich, w zakresie wzmocnienia obecności polskich ojców w w życiu rodzinnym i poprawy społecznego wizerunku ojca.

Czytaj całość…
 
Integracja stowarzyszeń ojcowskich
Lobbing
22.01.2008.
W ostatnia niedziele, 20 stycznia przybyła do Warszawy grupa Ojców z Trójmiasta na spotkanie z Robertem Kucharskim i przedstawicielami Centrum Praw Ojca i Dziecka.

Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 19 - 26 z 26

Logowanie

Login

Hasło

Remember me?
Zapomniane hasło?
Załóż konto

Tatusiowe menu

Nasze Forum
Weekendowy Tata
Czy nasze państwo realnie wspiera równouprawnienie w życiu rodzinnym?
 


Dotacja
  Kwota [PLN]Ostatnio nadesłane:


24.04.2018.