W Stronę Ojca i no co ty Tato
 


Terroryzm emocjonalny
Kontakty z Ex

Przeglądając informacje na temat przemocy z innych krajów nie sposób nie odnieść wrażenia, że problemy mężczyzn z przemocą kobiet wcale nie są polską domeną. Wydaje się, że u nas tylko w dalszym ciągu pokutuje mit, że to mężczyźni są wyłącznie winny całej przemocy domowej. Bardzo interesujące są obserwacje Erin Pizzey która ponad 30 lat temu rozpoczęła pracę z kobietami będącymi ofiarami przemocy rodzinie (!)

Czytaj całość…
 
Różne formy damskiej przemocy
Kontakty z Ex
Badania (Fiebert 1997) wykazują że przemoc domowa jest problemem ogólno-ludzkim, a nie kwestią płci.
To, że przemoc wobec partnera jest popełniana tak samo przez mężczyzn jak kobiety jest największym ustanowionym i wykonanym odkryciem nauk społecznych.
Czytaj całość…
 
Niebezpieczne sygnały
Kontakty z Ex
Jeżeli chcemy kontrolować przemoc domową i nadużycia popełniane przez mężczyzn, musimy najpierw rozpoznać i zdefiniować kobiece archetypy, które uruchamiają takie zachowania.
Czytaj całość…
 
Zemsta jest słodka
Kontakty z Ex
Porzucone kobiety coraz częściej dokonują publicznej zemsty na swoich byłych partnerach. Robią o nich kompromitujące filmiki, które potem zamieszczają w internecie, piszą blogi, niszczą ich samochody, rozlepiają plakaty z kompromitującymi zdjęciami - pisze "Wprost".
Czytaj całość…
 
Duży biust = silny cios!
Kontakty z Ex
Panowie drżyjcie przed paniami z wydatnym biustem! Okazuje się kobiety, które mają wydatne wdzięki, są zdecydowanie bardziej agresywne! Do takich wniosków doszli amerykańscy eksperci, którzy zajmowali się przypadkami pobicia mężczyzn przez ich własne żony - donosi "Super Express".
Czytaj całość…
 
90 proc. z nas to pantoflarze
Kontakty z Ex
Jak mówią wyniki badań cytowanych przez "Super Express", 90 proc. facetów to pantoflarze. Do tego 3/4 nawet nie zdaje sobie z tego sprawy.Gazeta przytacza badania belgijskich naukowców, którzy właśnie wyliczyli, że dziewięciu na dziesięciu mężczyzn robi wszystko tak, jak chcą tego od nich panie.
Czytaj całość…
 
Żony bardziej agresywne niż mężowie
Kontakty z Ex
Pierwsze trzy lata to najtrudniejszy czas dla małżeństwa. Z badań wynika, że aż jedna trzecia świeżo upieczonych żon i mężów stosuje wobec swoich partnerów różne formy przemocy. Na porządku dziennym są przepychanki, szarpanina i rzucanie przedmiotami.
Czytaj całość…
 
Czy warto wracać do byłej?
Kontakty z Ex
Pomimo, że było cudownie, rozstaliście się nie bez powodu. Ale bywa, że pary ponownie się schodzą - pełne nadziei i pewności, że tym razem będzie lepiej. Czy aby na pewno?
Czytaj całość…
 
Baba z wozu ...
Kontakty z Ex
Były tłumacz duńskiego batalionu w Iraku będzie musiał wybrać tylko jedną ze swoich żon, skoro przebywa na uchodźstwie w Danii, w której bigamia jest niedopuszczalna - uznało duńskie ministerstwo sprawiedliwości.
Czytaj całość…
 

Logowanie

Login

Hasło

Remember me?
Zapomniane hasło?
Załóż konto

Tatusiowe menu

Nasze Forum
Weekendowy Tata
Czy nasze państwo realnie wspiera równouprawnienie w życiu rodzinnym?
 


Dotacja
  Kwota [PLN]Ostatnio nadesłane:

Odwiedza nas 2 gości
23.03.2018.