W Stronę Ojca i no co ty Tato
 
Matką jest tylko ta, która urodziła
Kontakty z Ex
K.r.i o. nie zajmował się dotychczas praktycznie kwestią macierzyństwa, w myśl rzymskiej reguły, że matka jest zawsze pewna. Wskutek rozwoju nauki dziecko może mieć inną matkę zastępczą, tę, co urodziła, i inną genetyczną. W projekcie proponuje się, by matką była zawsze ta, co urodziła.
Czytaj całość…
 
Umowa majątkowa małżeńska nie gwarantuje bezwarunkowego bezpieczeństwa
Kontakty z Ex
Czy zawarcie umowy o rozdzielności majątkowej chroni nas zawsze?
Zawarcie małżeństwa to zasadniczo jednoczesne powstanie ustroju ustawowej wspólności majątkowej, obejmującej składniki majątku nabyte w czasie trwania wspólności przez oboje małżonków bądź przez jednego z nich.

Czytaj całość…
 
Winny małżonek ma także szanse na rozwód
Kontakty z Ex
Jeśli strona niewinna rozpadowi pożycia nie zgadza się na rozwód, to sąd odmawia jego orzeczenia. Małżonek, który jest wyłącznie winny rozstania, dostanie jednak rozwód, jeśli sprzeciw drugiej strony jest sprzeczny z zasadami współżycia społecznego, czyli godziwego postępowania. 
Czytaj całość…
 
Dziecko
Kontakty z Ex
Najlepszą wspólnotą wychowawczą jest i zawsze pozostanie rodzina. A to oznacza ojca i matkę, tworzących małżeństwo i razem wychowujących dzieci. Zarówno rozwód, jak i rozstanie rodziców przed ślubem są dramatem dla dziecka, dramatem, którego nie można naprawić.
Czytaj całość…
 

Logowanie

Login

Hasło

Remember me?
Zapomniane hasło?
Załóż konto

Tatusiowe menu

Nasze Forum
Weekendowy Tata
Czy nasze państwo realnie wspiera równouprawnienie w życiu rodzinnym?
 


Dotacja
  Kwota [PLN]Ostatnio nadesłane:

Odwiedza nas 2 gości
23.03.2018.