W Stronę Ojca i no co ty Tato

Polecamy

Przyjdź na warsztaty terapii zajęciowej lublin zaraz po szkole.

Zobacz soczewki kontaktowe sklep internetowy.

 
Kodeks jeszcze poczeka PDF Drukuj Email
PRAWO/Publikacje
Nowelizacja dotycząca relacji rodzice – dzieci musi poczekać. Rząd postanowił odroczyć jej przyjęcie, dopóki resort pracy nie przygotuje ustawy o pieczy zastępczej
Czytaj całość…
 
Prawo do ulgi na dzieci trzeba udokumentować PDF Drukuj Email
PRAWO/Publikacje
Fiskus pierwszy raz kontroluje ulgę na dziecko. Rodzice wezwani do weryfikacji zeznania powinni się do tego przygotować. Dzięki temu unikną kolejnych wizyt w urzędzie. W rozliczeniach za ubiegły rok rodzice mogli zmniejszyć podatek o 1145,08 zł za każde wychowywane dziecko.
Czytaj całość…
 
ciche dni PDF Drukuj Email
PSYCHOLOGIA/Publikacje
Obiegowe opinie o zaletach sporadycznych, acz burzliwych kłótni małżeńskich znajdują potwierdzenie w badaniach naukowych. Wstępne wyniki uzyskane przez naukowców z University of Michigan dowodzą, że porządna sprzeczka z aktywnym udziałem obojga małżonków ma dobroczynny wpływ na ich zdrowie. Tam natomiast, gdzie podejmowane są próby zapanowania nad emocjami, "nagrodą" za takie wysiłki jest wcześniejsza śmierć.
Czytaj całość…
 
walka płci za kierownicą PDF Drukuj Email
PSYCHOLOGIA/Publikacje
Kobiety i mężczyźni ciągle spierają się (i to nie tylko podczas jazdy) o sposób prowadzenia samochodu przez drugą z płci. Naukowcy twierdzą, że zjawisko to ma podłoże genetyczne.
Czytaj całość…
 
athletica nervosa PDF Drukuj Email
PSYCHOLOGIA/Publikacje
Wśród młodych mężczyzn zaczyna się ostatnio panoszyć nowe zaburzenie: athletica nervosa, czyli obsesja na punkcie ćwiczeń. Eksperci uważają, że napędzają ją magazyny dla panów. Choć o istnieniu tego fenomenu wiadomo już od jakiegoś czasu, dopiero teraz psycholodzy zaczęli je badać.
Czytaj całość…
 
miłość człowieka i robota PDF Drukuj Email
PSYCHOLOGIA/Publikacje
David Levy, autor książki Miłość i seks z robotami uważa, że prawdziwe romantyczne związki człowiek-robot będą możliwe już za około 40 lat. O swojej wizji przyszłości opowiedział na konferencji prasowej zorganizowanej na Uniwersytecie w Maastricht.
Czytaj całość…
 
Źli chłopcy mają więcej kobiet PDF Drukuj Email
PSYCHOLOGIA/Publikacje
Mężczyźni z antyspołeczną osobowością wydają się przyciągać kobiety. Widać to w przypadku czarnych charakterów przedstawianych w filmach, ale także w życiu.
Najnowsze odkrycia psychologów mogą pomóc w wyjaśnieniu, czemu tzw. czarna triada (narcyzm, psychopatia i makiawelizm) nadal występuje w ludzkiej populacji i nie została wyeliminowana w toku ewolucji.
Czytaj całość…
 
Prawa ojców w orzecznictwie strasburskim PDF Drukuj Email
PRAWO/Publikacje
Książka jest zbiorem orzecznictwa Europejskiego Trybunału Praw Człowieka. Stanowi w miarę kompletny obraz ewolucji i aktualnego stanu orzecznictwa strasburskiego w dziedzinie ochrony praw ojców. Przeznaczona dla sądów, badaczy i samych zainteresowanych. Problematyka pogrupowana jest tematycznie.
Czytaj całość…
 
Temida jest kobietą PDF Drukuj Email
PRAWO/Publikacje
Trzecia władza robi się coraz bardziej sfeminizowana. W niektórych sądach kobiety stanowią 70 proc. całej obsady orzeczniczej. I może ich być jeszcze więcej
Czytaj całość…
 
Dyskryminowani ze względu na płeć nie muszą czekać na emerytury PDF Drukuj Email
PRAWO/Publikacje
Sądy mogą przyznawać emerytury dyskryminowanym mężczyznom, nie muszą czekać na interwencję ustawodawcy. Państwa członkowskie, które ociągają się ze zmianą przepisów, muszą się liczyć z tym, że sądy mają prawo przyznawać takie świadczenia mężczyznom na tych samych zasadach co kobietom.
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 101 - 120 z 223

Logowanie

Login

Hasło

Remember me?
Zapomniane hasło?
Załóż konto

Tatusiowe menu

Nasze Forum
Weekendowy Tata
Czy nasze państwo realnie wspiera równouprawnienie w życiu rodzinnym?
 


Dotacja
  Kwota [PLN]Ostatnio nadesłane:

Odwiedza nas 1 gość
22.03.2018.